Córka Tulipana ma ponad 20 rodzeństwa. Gracja Kalibabka opowiedziała o ich relacjach

2020-12-01 14:41 vip
Gracja Kalibabka
Autor: EAST NEWS Gracja Kalibabka

Gracja Kalibabka znana widzom "Top Model", to córka słynnego Tulipana, czyli Jerzego Kalibabki. Mężczyzna uchodzi za wielkiego Casanovę. Miał tysiące kochanek i doczekał się aż 28 dzieci! Córka Tulipana, która ma ponad 20 rodzeństwa opowiedziała o ich relacjach. Czy utrzymuje kontakt z nieślubnymi dziećmi ojca? Jaki był Jerzy Kalibabka w relacjach z potomstwem? Sami zobaczcie!

Gracja i Jacek to rodzeństwo, które wzięło udział w show TVN "Top Model". Niestety, chłopak odpadł na początku, ale Gracja wytrwała do niemal ostatnich odcinków show. Mimo to, widzowie programu jej nie polubili, na córkę Tulipana wylał się gigantyczny hejt: Córka Kalibabki ZJECHANA przez widzów "Top Model": Do Dziwnowa na kuter ryby filetowaćOpinia innych nie przeszkodziła dziewczynie w robieniu kariery. Dzięki "Top Model" zaistniała w show biznesie i stara się w nim utrzymać jako początkująca influencerka.

Jerzy Kalibabka miał 28 dzieci

Z tej okazji udzieliła wywiadu dla "Dzień dobry TVN", w którym opowiedziała o ojcu. Zdradziła też, jakie relacje ma z rodzeństwem. Przypomnijmy, że ma go 27. Ojciec Gracji, Jerzy Kalibabka uwiódł, rozkochał w sobie i okradł tysiące kobiet, a z wieloma z nich ma dzieci. Jego postać posłużyła do powstania słynnego serialu "Tulipan".

Życie napisało prawdziwy scenariusz. Dziś potomstwo Jerzego Kalibabki korzysta ze słynnego nazwiska ojca. Gracja Kalibabka wyznała: - Na pewno w dzieciństwie to były same minusy, żadnych plusów, natomiast pamiętam takie słowa ojca, że po prostu - dorośniesz i zobaczysz - wspomina Gracja w DDTVN.

Gracja Kalibabka o relacjach z rodzeństwem

Gracja Kalibabka opowiedziała też o kontaktach ze swoim licznym rodzeństwem. Czy trudno jest utrzymać dobry kontakt z prawie 30 osób? - Jest kilkoro rodzeństwa, z którym nadal utrzymuje kontakt, ale nie ze wszystkimi - przyznała uczestniczka "Top Model". Warto przypomnieć, że Gracja i Jacek to dwoje z pięciorga rodzeństwa, którego Tulipan doczekał się z Kariną.

Zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia i postanowił założyć wielką rodzinę. Z tego związku urodziło się pięcioro: Moda, Jurek, Jacek, Gracja i Karina. Niestety, dzieci Kalibabki straciły ojca. Zmarł w Dziwnowie w ubiegłym roku: Jerzy Kalibabka nie żyje. Słynny uwodziciel, pierwowzór "Tulipana" miał 63 lata

Dramat uczestniczki strajku kobiet. "Uciekałam przed policją, teraz nie mogę chodzić"
Najnowsze