Czasem ślub to dopiero początek kłopotów. Najlepsze komedie romantyczne w weselnej scenerii

2021-06-11 13:07
Gdy zabiją weselne dzwony
Autor: Materiały prasowe Ślubne wojny

Ślub nie zawsze jest tylko pięknym happy endem miłosnych historii. Czasem to dopiero początek - życiowych rewolucji, sercowych rozterek, a czasem poważnych kłopotów, o czym przekonali się bohaterowie tych filmów.

Wesele i ślub - polskie piosenki na pierwszy taniec

Polowanie na druhny

Johna Beckwitha (Owen Wilson) i Jeremy'ego Greya (Vince Vaughn) łączy nie tylko przyjaźń, ale i nietypowe hobby. Panowie regularnie wpraszają się na przyjęcia weselne obcych sobie ludzi, podając się za przyjaciół rodziny, by świetnie się bawić na imprezie i uwodzić piękne kobiety szukające miłości. Przystojni, błyskotliwi i czarujący potrafią zawsze zrobić na gościach świetne wrażenie, a nieświadome niczego kobiety wierzą we wszystkie ich kłamstwa. Sprawy zaczynają się jednak komplikować, gdy obaj trafiają na wesele córki rządowego dygnitarza Williama Cleary'ego (Christopher Walken). Zamiast uwieść i porzucić piękną Claire (Rachel McAdams) John się w niej zakochuje. Przekonuje więc przyjaciela, by skorzystali z zaproszenia jej rodziców i spędzili z rodziną dziewczyny weekend w ich posiadłości. Ceną za dodatkowe dni u jej boku może się jednak stać zdemaskowanie.

piątek 21.35 TVN 7

czwartek 22.05 TVN 7

Gdy zabiją weselne dzwony
Autor: Materiały prasowe Polowanie na druhny

Ślubne wojny

Emma Allan (Anne Hathaway) i Liv Lerner (Kate Hudson) przyjaźnią się od dziecka. Obie od dawna marzą też o bajkowym ślubie, który każda już od dawna ma szczegółowy zaplanowany. Gdy wspólnie złapią bukiet na weselu koleżanki, a ich partnerzy Nate (Bryan Greenberg) i Fletcher (Chris Pratt) zdecydują się im oświadczyć, podekscytowane kobiety zaczynają wdrażać swoje przygotowane w najdrobniejszych szczegółach ślubne plany w życie. Zrządzeniem losu obie zarezerwowały salę weselną w tym samym hotelu na ten sam dzień. Jedna z nich będzie więc musiała zrezygnować, żadna jednak nie zamierza ustąpić. Jedna próbuje więc z coraz większą determinacją pokrzyżować plany drugiej, aż w końcu z przyjaciółek stają się zajadłymi wrogami.

niedziela 15.55 TV Puls

Gdy zabiją weselne dzwony
Autor: Materiały prasowe Ślubne wojny

Sposób na teściową

W życiu pięknej Charlie (Jennifer Lopez) przez długi czas nie było miejsca na poważny związek, a tym bardziej ślubne plany. Zmienia się to dopiero, gdy poznaje czarującego lekarza Kevina (Michael Vartan). Gdy para decyduje się zaręczyć, wydaje się, że nic nie może stanąć im na drodze do szczęścia. Kłopoty zaczną się jednak piętrzyć, gdy przyszła panna młoda pozna matkę ukochanego, charakterną Violę (Jane Fonda), której kariera telewizyjna przechodzi kryzys. Trudny czas odreagowuje na Charlie, starając się wszelkimi sposobami doprowadzić dziewczynę do odwołania zbliżającego się ślubu. Jej przyszła synowa nie zamierza się jednak poddać, nawet za cenę otwartej wojny z Violą.

sobota 20.00 TVN

Gdy zabiją weselne dzwony
Autor: Materiały prasowe Sposób na teściową

I tak, i nie

Zajmująca się na co dzień organizacją ślubów i wesel Lauren (Denise Richards) prywatnie przechodzi poważny małżeński kryzys. Będąc w separacji z mężem Bradem (David Lipper), skrycie marzy, że spotka znajdzie jeszcze prawdziwa miłość i szansa na szczęśliwy związek. Gdy podczas jednego z organizowanych przez siebie przyjęć dojdzie do pechowego wypadku pana młodego, na pomoc przybędzie ekipa ratunkowa, w której kobieta wypatrzy przystojnego Nicka (Dean Cain). Choć między nimi wyraźnie zaiskrzy, wkrótce Lauren odkryje, że mężczyzna jest narzeczonym jej nowej klientki. Mimo starań, by zachować chłodny profesjonalizm, organizatorka ślubna z każdym dniem coraz bardziej będzie się w nim jednak zakochiwać...

pitek 14.30 Stopklatka

Gdy zabiją weselne dzwony
Autor: Materiały prasowe I tak, i nie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze