CZY WIESZ, ŻE... Aldona Jankowska czyli Zyta "Wrrróć" z Szymon Majewski Show zagra w nowym serialu TVN

2011-12-12 15:08 Katarzyna Jaraczewska

Była doskonałą Anną Fotygą, Zytą Gilowską oraz Danutą Chojarską w Szymon Majewski Show. Teraz Aldonę Jankowską zobaczymy w serialu „Julia”. Zagra matkę Moniki, w którą wciela się Marta Żmuda Trzebiatowska. Serialowej Bożenie Miller będzie bardzo zależało, by jej jedynaczka wżeniła się w wyższe sfery.

Bożena marzy, by jej córka Monika poślubiła zamożnego chirurga plastycznego Janka (Krystian Wieczorek).To jest główny cel w jej życiu.

- Jak każda toksyczna matka, która ma piękną córkę, jestem wścibska i usiłuję pokierować życiem jedynaczki - zapewnia Aldona Jankowska dodając, że bardzo dobrze gra się jej z serialową córką.

- Aldona bardzo mnie inspiruje i często, kiedy gramy wspólne sceny wymyślamy coś nowego, dodajemy własne puenty. Na szczęście reżyser nam na to pozwala więc wychodzi to zabawnie i naturalnie. Lepszej serialowej mamy nie mogłam sobie wymarzyć! Mam nadzieję, że Monika i Bożena, to będzie wybuchowy duet, który przyciągnie widzów przed ekrany telewizorów - dodaje Marta Żmuda Trzebiatowska.

O tym, jak obie panie wypadają w serialu „Julia", przekonamy się już od 2. stycznia 2012,gdy serial wejdzie do TVN.

Najnowsze