Dance Dance Dance 3: Ogromne zmiany na antenie Telewizji Polskiej! Sprawdź, kiedy i gdzie oglądać program

2021-04-20 16:46 Dominika Kowalewska
Dance Dance Dance
Autor: fot. Waldemar Kompała / TVP Dance Dance Dance 3 - Paweł Bodzianny i Marta Paszkin

To już półmetek tanecznych zmagań w programie "Dance Dance Dance". W show Telewizji Polskiej biorą udział gwiazdy, które niewiele wspólnego mają z tańcem! Ich zadaniem jest jak najdokładniejsze odwzorowanie układów, pochodzących z najpopularniejszych teledysków i filmów. Pomimo zbliżającego się końca, zaszły bardzo ważne zmiany w "Dance Dance Dance 3"! Nie możesz tego przegapić. Sprawdź!

Tak ogromnej zmiany na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej nikt się nie spodziewał! Przypomnijmy, że w ostatnią sobotę dobiegła końca emisja czwartej edycji muzycznego show stacji - "The Voice Kids 4". Co za tym idzie, doszło do znaczących zmian w ramówce.

SPRAWDŹ TO: Dance Dance Dance 3: Szokujące doniesienia z planu! Uczestnicy na granicy wytrzymałości! "My walczymy o godność"

Dance Dance Dance 3 - zmiana daty i godziny emisji

W najbliższym, piątym odcinku "Dance Dance Dance 3" na multimedialnej scenie zmierzą się cztery duety: Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka oraz Ola Nowak i Damian Kordas. Do kolejnego etapu przejdą jedynie trzy pary. Duet, który pożegna się z show w najbliższą sobotę, przekaże 10 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny. Przypomnijmy, że z programu odpadły dotychczas dwa duety. Trzeci odcinek był ostatnim dla Małgorzaty Opczowskiej i Roberta El Gendy. Tego samego wieczoru z programem pożegnali się również Olga Łasak i partnerujący jej Paweł Cieślak. Co najważniejsze, zmianie uległa data emisji programu. Do tej pory fani mogli obejrzeć swoich idoli w piątkowych, premierowych odcinkach. Teraz piąty odcinek „Dance Dance Dance” wyemitowany zostanie w sobotę 24.04.2021 o godzinie 20:00 w TVP2. 

ZOBACZ TO: Dance Dance Dance 3: Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. Kto opuścił program?

Źródło: materiały prasowe TVP

Dance Dance Dance 3 - kryzys uczestników: 'Nie walczymy o punkty, walczymy o godność'
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze