Mucha zażartowała z NAZWISKA uczestnika "Dance Dance Dance". Wyszło NIEZRĘCZNIE

2020-04-04 21:41 wp
Dance Dance Dance: Zapłakana Anna Mucha
Autor: Natasza Młudzik / TVP

Cztery duety ponownie wystąpiły na scenie "Dance Dance Dance". W tanecznym show nie brakowało ogromnych emocji. Wywołały je między innymi występy uczestników. O dobry humor chciała zadbać też jurorka, Anna Mucha. Choć najpierw zażartowała z nazwiska jednego uczestnika, później zaczęła płakać.

Choć z powodu pandemii koronawirusa, "Dance Dance Dance" zostało zdjęte z anteny, widzowie programu mogą oglądać jeszcze nagrane wcześniej odcinki. Jak zwykle emocji nie brakuje! Przed wymagającymi jurorami zaprezentowały się cztery duety: aktorzy Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka, bracia akrobaci Rafał i Krzysztof Jonkisz, duet Fit Lovers - Mateusz Janusz i Pamela Stefanowicz oraz aktorzy Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański.

Wielka AFERA w "Dance Dance Dance". Cypryański zareagował na DOGRYZKI jury

Dance Dance Dance - Mucha zażartowała z NAZWISKA uczestnika

Każdy z zawodników włożył ogrom pracy w swoje show, jednak niektórzy wzbudzili w oceniających prawdziwe morze emocji. Anna Karczmarczyk i jej przyjaciel Mateusz Łapka, kolejny raz pokazali na co ich stać! Nie umknęło to czujnym oczom bardzo surowej jurorki, której uwagę przykuły nogi tańczącego: - Mateusz, to co ty robisz z tymi nogami! - zachwycała się Mucha. Pokusiła się też o żart nawiązujący do nazwiska aktora: - Mateusz powinien zmienić nazwisko z Łapka... na Nóżka. Wyszło dość niezręcznie, w studiu nagrań nie było słychać wielkiego śmiechu oprócz głosu Idy Nowakowskiej: - Nieźle to wymyśliłaś. Anna i Mateusz zdobyli 27 punktów (od każdego z jurorów po 9/10).

DRAMATYCZNA sytuacja w "Dance Dance Dance". Uczestnik PRZERWAŁ WYSTĘP i wyszedł ze studia

Dance Dance Dance - wielkie łzy Anny Muchy

Koleje show, które zapadnie oceniającym w pamięci, przygotowali Pamela i Mateusz - Fit Lovers. Wprowadzili jurorów w ogromny zachwyt: - To było coś pięknego, naprawdę pięknego (...) Pamela, uważaj jak stawiasz stopy, masz strasznie chwiejne stopy! - mówiła Nowakowska, na co zapłakana Mucha zareagowała nerwami. Tancerka uspokajała ją: - Spokojnie, poczekaj, Mucha! Co ty się denerwujesz... Ich występ ogromnie ją poruszył, nie mogła opanować wzruszenia: - Jestem kompletnie rozwalona i miarą tego, jak zatańczyliście niech będzie moja i nasza rekcja. Jak skończyliście tańczyć, była cisza. Myśmy wam nie bili braw, myśmy byli w tej historii razem z wami i za to wam dziękuję.

Anna Mucha zalana łzami w „Dance Dance Dance”

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze