Dance Dance Dance FINAŁ. Znamy zwycięzcę! Roksana Węgiel czy Sebastian Karpiel-Bułecka?

2021-05-15 22:52 Wiktoria Policha AS.
Dance Dance Dance FINAŁ. Roksana Węgiel zatańczy do hitu Michaela Jacksona! Co pokaże Karpiel-Bułecka?
Autor: fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP Dance Dance Dance FINAŁ. Roksana Węgiel zatańczy do hitu Michaela Jacksona! Co pokaże Karpiel-Bułecka?

Za nami finał "Dance Dance Dance". Taneczne show Telewizji Polskiej rozpoczęło się o godzinie 20:00, wszystko stało się jasne. Znamy zwycięzcę! Kto wygrał finał "Dance Dance Dance"? Szanse były wyrównane, a emocje ogromne. W dzisiejszym odcinku zmierzyli się: Roksana Węgiel kontra Anna Matysiak w finale "Dance Dance Dance". Obie zatańczyły do hitów Michaela Jacksona. Podczas dzisiejszego wielkiego finału dwie uczestniczki show musiały zmierzyć się z choreografiami z legendarnych klipów Michaela Jacksona. Co zaprezentował Sebastian Karpiel-Bułecka? Poznajcie szczegóły ostatniego odcinka "Dance Dance Dance" i zobaczcie, kto wygrał! Roksana Węgiel i Oliwia Górniak czy Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak?

Finał „Dance Dance Dance”. Roksana Węgiel w finałowym starciu wcieli się w króla popu z teledysku „Thriller” z 1983 roku. W 2006 roku wideo wpisano do Księgi Rekordów Guinnessa jako klip, który odniósł największy sukces w historii muzyki - sprzedano ponad 9 milionów egzemplarzy! Anna Matysiak zatańczy choreografię z teledysku „Bad” z 1987 roku. Utwór trafił na pierwsze miejsce listy "Billboard" we wrześniu 1987 roku. Obie uczestniczki „Dance Dance Dance” wystąpią w  charakteryzacjach ze wspomnianych kultowych już klipów. Dodajmy, że oprócz Roksany i Ani solowe występy zaprezentują także Oliwia Górniak oraz Stanisław Karpiel-Bułecka. Przyjaciółka Roksany zatańczy do przeboju „Le Freak” zespołu amerykańskiej formacji Chic. Taneczna połówka Anny Matysiak - Stanisław Karpiel-Bułecka, zaprezentuje swoje latynoskie oblicze tańcząc do największego hitu Ricky’ego Martina „Livin’ la Vida Loca”.

„Dance Dance Dance” FINAŁ. Kto wygra? Co zaprezentują pary?

Każda finałowa para zaprezentuje na multimedialnej scenie dwie choreografie w duecie. Roksana i Oliwia zatańczą do przeboju „4 Minutes” Madonny i Justina Timberlake’a oraz przypomną układ z hitu „Intoxicated" Martina Solveig & GTA, które wykonały w pierwszym odcinku show. Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka przygotowali układ z legendarnego musicalu „West Side Story” do utworu „America” oraz zaprezentują choreografię do przeboju „These Boots Are Made for Walkin’” Nancy Sinatry z trzeciego odcinka „Dance Dance Dance”.

„Dance Dance Dance” FINAŁ. O której, gdzie oglądać?

Wielki finał trzeciej edycji tanecznego show już dziś (sobota 15.05.2021) o 20:00 w TVP2. Przypomnijmy, że zwycięzców, którzy przekażą 100 tysięcy na wybrany cel charytatywny, wybiorą widzowie biorący udział w głosowaniu SMS. Ogłoszenie wyników odbędzie się na żywo. Na scenie ponownie zobaczymy wszystkich uczestników trzeciej edycji „Dance Dance Dance”. 

ZOBACZ: Egurrola szczerze o uczestnikach Dance Dance Dance. Odniósł się do swoich werdyktów! "Nie żałuję żadnego słowa, żadnej oceny"

„Dance Dance Dance” FINAŁ. Kto wygrał? Znamy zwycięzcę!

Roksana Węgiel i Oliwia Górniak oraz Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak - te dwie pary stanęły do walki w show TVP. Kto wygrał "Dance Dance Dance"? Widzowie podjęli decyzję i wytypowali najlepszą według nich parę. Najwięcej głosów zebrała Roksana Węgiel i Oliwia Górniak i to właśnie one wygrały "Dance Dance Dance"!

Dance Dance Dance: Roksana Węgiel opowiada o relacjach z rodziną

Eurowizja 2021 coraz bliżej. Przygotuj się:

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze