Smutna wiadomość dla fanów. Nie zobaczymy "Dance Dance Dance". Ważne zmiany!

2021-03-02 19:22 ksz
Smutna wiadomość dla fanów. Nie zobaczymy Dance Dance Dance. Ważne zmiany!
Autor: Instagram

"Dance Dance Dance" to show TVP2, w którym gwiazdy odtwarzają choreografie z popularnych teledysków. W najbliższy piątek (5 marca) miała odbyć się premiera 3. edycji. Niestety mamy smutną informację dla wszystkich fanów programu. "Dance Dance Dance" został zdjęty z anteny. Na planie stwierdzono przypadek koronawirusa. Na kiedy przesunięto premierę? Co z innymi hitami Dwójki? W dniu pierwotnej premiery "Dance Dance Dance" zobaczymy coś całkiem innego!

Kiedy premiera trzeciej edycji "Dance Dance Dance"? Kolejna odsłona show miała wystartować 5 marca. Gwiazdy trenowały do występów. Zobacz tutaj wszystkich uczestników 3. edycji. Są wśród nich gwiazdy "Rolnik szuka żony"! Według najnowszych doniesień premiera show musi zostać przesunięta. W komunikacie prasowym podano:

Powodem zmiany daty premiery jest stwierdzenie przypadku koronawirusa na planie programu. Decyzja ta została podjęta w trosce o bezpieczeństwo i zachowanie najwyższych standardów profilaktyki zdrowotnej w dobie trwającej pandemii wirusa SARS-CoV-2. 

Tak zmieniała się Katarzyna Figura. Najgorętsze role ikony seksu polskiego kina

Zamiast "Dance Dance Dance", w piątek, 5 marca o godz. 20:30 widzowie zobaczą premierowe odcinki „Przesłuchań w Ciemno” czwartej edycji „The Voice Kids”. Na scenie zaprezentują się uczestnicy z Małopolski, Dolnego Śląska oraz z Opolszczyzny. Fani "Dance Dance Dance" mogą być spokojni. Ich ulubione show pojawi się w wiosennej ramówce Telewizji Polskiej. Możemy spodziewać się go jeszcze w marcu!

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze