Finał "Dance Dance Dance". Chodakowska o jurorce: Ida ma prawo wymagać

2019-04-21 18:38 wp
Dance Dance Dance TVP: Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski i Tomasz Kammel
Autor: Waldemar Kompała/TVP Dance Dance Dance TVP: Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski i Tomasz Kammel

Nadszedł czas na finał wielkiego, tanecznego show! "Dance Dance Dance TVP" już od kilku tygodni rozgrzewa widzów tanecznymi pojedynkami. Gwiazdy oraz ich partnerzy, od kilku tygodni walczyły o zdobycie cennej nagrody. Zwycięzcy, przekażą ją na wybrany cel charytatywny. Stawka jest naprawdę wysoka! Co czeka nas w finale programu? Zobaczcie sami.

"Dance Dance Dance" dostarczało nam emocji w każdą sobotę na antenie TVP2. Przyszła pora na wielki finał programu! Do walki staną Patricia i Victoria Kazadi oraz Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Pary zawalczą o 100 tysięcy złotych. Wygraną przeznaczą na wybrany cel charytatywny. Tym razem o wygranej decydują widzowie. Jurorzy nie przyznają ocen uczestnikom. W półfinale było naprawdę gorąco! Co rozgrzeje nas tym razem? Na pewno temperaturę podniesie Ida Nowakowska - jurorka, która na parkiecie na pewno pokaże co potrafi. 

Zobacz także: "Dance, dance, dance" najnowocześniejszym show na świecie

Jako pierwsza zaprezentowała się Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Para zatańczyła do utworu "Candy man" Christiny Aguilery. Występ w wojskowych strojach wywołał podziw u Ewy Chodakowskiej. Młody aktor zapomniał kroków. Mimo wpadki, Ida Nowakowska również zachwyciła się pin-upowym show pary: - Show było na najwyższym poziomie - oceniła tancerka. Następnie przyszła pora na występ Patricii i Victorii Kazadi. "Happy" Pharrella Williamsa i energetyczny taniec sióstr przypadł do gustu jurorom...jednak nie wszystkim. Robert Kupisz pokusił się na słowa krytyki: - Troszeczkę byłyście za spokojne dla mnie. Ida Nowakowska zachwyciła się początkiem występu, jednak uznała, że parze zabrakło w tańcu skupienia.

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska wpadła w histerię na planie "Dance, dance, dance"

Finaliści wystąpili w kolejnych choreografiach. Tym razem Wiktorii i Adamowi towarzyszył Justin Timberlake feat. T. I.  i utwór "My love". Partnerzy musieli pokonać wiele trudności na treningach. Ostateczny efekt ich pracy spodobał się jurorom: - Jak dla mnie wykonanie fenomenalne. (...) To jest ten moment, w którym wy się docieracie. (...) Mam nadzieję, że ten program wzbogaci waszą relację - mówiła Chodakowska. Siostry Kazadi, stanęły przed trudnym zadaniem. Ich choreografia była naprawdę trudna. Zatańczyły ją do utworu Adele "Rolling in the deep". Taniec wzruszył nie tylko jurorów, ale też publiczność. Gwiazdy dostały owacje na stojąco. - Dziękuję wam bardzo za to. (...) To naprawdę było wzruszające. (...) Wspaniałe wykonanie, bardzo im tego gratuluję! - skomentował Kupisz.

Solową choreografię, Adam Zdrójkowski, zatańczył do piosenki Backstreet Boys "We've Got It Goin' On". Aktor, rzucił też wyzwanie jednej z jurorek... Idę Nowakowską, szybko uznano za jedną z najbardziej surowych jurorek w telewizji polskiej. Wszystko za sprawą krytycznych ocen jakimi zasypywała uczestników show. Tancerka, w finałowym odcinku postanowiła pokazać co potrafi! Wystąpiła na parkiecie "Dance Dance Dance" do utworu Hozier "Take Me To Church". Ewa Chodakowska postanowiła skomentować  to, co zobaczyła: - Były takie momenty, kiedy nie do końca rozumiałam oceny Idy - i zupełnie serio - zwłaszcza kiedy wchodziły w grę duże emocje. Ale teraz, patrząc na to wykonanie na scenie, wychodzę z założenia, że najpierw trzeba wymagać od siebie, żeby wymagać od drugiego człowieka. Tutaj siedzi przykład mistrzowski. Ida ma prawo wymagać.

Do utworu "Side to side" Ariany Grande zatańczyła Victoria Kazadi. Zadanie nie było łatwe, bo gwiazda tańczyła... na rowerze. - Przerosłaś moje oczekiwania. (...) To było coś (...) godnego więcej niż finału - zachwyciła się Nowakowska. Starsza siostra - Patricia Kazadi, wytańczyła wzruszające show do utworu "The greatest", który śpiewa Sia. Solówkę zatańczyła też Wiktoria Gąsiewska. Parkiet opanowała tańcem do słynnego "Single Ladies" Beyoncé.

Zobacz także: Kazadi bez stanika. Ależ WIDEO!

O tym, kto zwycięży w pierwszej polskiej edycji programu decydowali widzowie. Statuetkę "Dance Dance Dance" i 100 tysięcy złotych zdobyła Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Siostry Kazadi - Victoria i Patricia zdobyły 10 tys. złotych za zajęcie drugiego miejsca. Adam wykazał się dobrym gestem i przekazał swoją statuetkę rywalkom.