Daniel Martyniuk kpi z walki Najmana na FAME MMA! Twierdzi, że była ustawiona. "ŻENADA"

2020-11-22 1:50 NR
FAME MM 8. Marcin Najman, Daniel Martyniuk
Autor: Instagram/Akpa FAME MM 8. Marcin Najman, Daniel Martyniuk

Walka Marcina Najmana i Don Kasjo w Famme MMA 8 zakończyła się skandalem. Marcin Najman został zdyskwalifikowany. Syn króla disco polo, Daniel Martyniuk oglądał z uwagą to, co działo się na ringu i czuł się w obowiązku skomentować walkę. Jego zdaniem została ona ustawiona, a jej uczestnicy zrobili to tylko dla pieniędzy.

Aż trudno stwierdzić, czy Fame MMA to dziś wydarzenie bardziej sportowe czy celebryckie. W zawodach na ringu stanęli tym razem Marcin Najman oraz uczestnik imprezowego reality show MTV "Warsaw Shore", Don Kasjo. Na ringu doszło do skandalu i walki, która mogła zakończyć się rozlewem krwi. 

Nikt nie spodziewał się, że ta walka w taki sposób się zakończy. Marcin Najman zapowiadał przed walką w rozmowie z "Super Expressem", że nie interesuje go wynik tego pojedynku. Najman zaczął bić rywala w parterze, a potem jeszcze kopnął go i został zdyskwalifikowany. W ringu nagle doszło do bójki. Do oktagonu szybko nagle wkroczyła ochrona i oddzieliła ich - tak to wydarzenie opisuje nasz dział Sport. 

Więcej na temat walki dowiesz się tutaj: Najman ZDYSKWALIFIKOWANY, BÓJKA w oktagonie. Potworne groźby, okropne CIERPIENIA "Don Kasjo" [WIDEO]

Walkę obejrzał syn króla disco polo Zenka Martyniuka. Plotkowało się, że Daniel Martyniuk sam ma walczyć w Fame MMA, a jego przeciwnikiem miał być Rafał Collins. Do walki jednak nie doszło. Syn Zenka w ostrych słowach skomentował walkę Najmana i Don Kasjo.

"Ha ha ha, gdzie podział się prawdziwy boks? Ochroniarze pojawili się na kilka chwil przed ustawioną zagrywką, a na koniec widać jak ten na glebie się uśmiecha. Żenada. Borowiki łakome na flotę, nic więcej. Ludzie, nie płaćcie za to" - napisał Daniel. 

Ma rację czy tylko zazdrości, że on sam nie wystąpił?

Daniel Martyniuk komentuje FAME MMA
Autor: Instagram Daniel Martyniuk komentuje FAME MMA
Marcin Najman: Don Kasjo ZAATAKOWAŁ moją rodzinę. Dostanie WPIERD**!