Daniel Martyniuk po rozwodzie wciąż UBLIŻA ŻONIE. Teraz jest bezkarny?

2020-09-24 7:33 doll
Daniel Martyniuk ubliża żonie nawet po rozwodzie
Autor: se.pl/Instagram Daniel Martyniuk ubliża żonie nawet po rozwodzie

W poniedziałek 21 września sąd w Białymstoku zakończył małżeństwo Daniela Martyniuka (31 l.) i Eweliny z Russocic (21 l.). Trudno nazwać to rozstaniem z klasą, biorąc pod uwagę, jak pod sądem zachowywała się Danuta Martyniuk oraz jej ukochany jedynak. Okazuje się, że nawet po rozwiązaniu małżeństwa Daniel wciąż ubliża matce swojego dziecka...

Patrząc na to, jak zachowywał się Daniel Martyniuk, rozwód z Eweliną był tylko kwestią czasu. Niestety, i po rozwiązaniu małżeństwa przez sąd syn gwiazdora disco polo dał popis swoich możliwości: oświadczył dziennikarzom, że zastanowi się nad odwołaniem od wyroku, bo nie chce płacić jakichkolwiek alimentów. Jego kochana mama, Danuta, zasugerowała z troską, że Ewelina zawsze chciała naciągnąć ich rodzinę na pieniądze, a na dodatek wciąż ma drogocenny pierścionek zaręczynowy, który od niej otrzymała.

Martyniuk już rozwiedziony. Wiemy, jakie alimenty będzie musiał płacić [WIDEO]

Okazuje się, że rozgoryczony 31-latek wciąż nie może przestać myśleć o byłej już żonie. Daniel w nocy ze środy na czwartek znów popisał się swoją elokwencją i na InstaStories wrzucił zdjęcie Eweliny z plaży. Być może wypoczywali tam razem, gdy jeszcze wydawało się im, że stworzą udany, zdrowy związek...? Syn Zenka Martyniuka pod wpływem morskich wspomnień ubliżył matce swojego dziecka, pisząc, że ma uśmiech wspólny z koniem. Zachowaliśmy print screen, bo Daniel po kilkunastu minutach zdjęcie usunął.

Daniel Martyniuk ubliża byłej żonie po rozwodzie
Autor: Instagram Daniel Martyniuk ubliża byłej żonie po rozwodzie

Zenek, naprawdę nie możesz dać sobie rady z 31-letnim jedynakiem?

Szczęśliwy Daniel Martyniuk dostał rozwód

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze