Danuta Martyniuk w NATURALNYM futrze. Furia i obelgi internautów

2020-11-21 17:10 kaja
Żona Zenka Martyniuka Danuta Martyniuk
Autor: Facebook

Danuta Martyniuk polubiła zainteresowanie mediów swoją osobą i regularnie w ostatnim czasie nie daje o sobie zapomnieć. Tym razem żona "króla disco polo" pochwaliła się naturalnym futrem od projektanta znanego z "Królowych życia" Gabriela Seweryna. W komentarzach zawrzało, a fani oskarżają ją o okrucieństwo wobec zwierząt. - Mówią, że szata zdobi człowieka... Z całym szacunkiem, ale tej "Pani" to nic nie pomoże - pisali pod zdjęciem internauci.

Danuta Martyniuk, która w mediach zasłynęła jak w niecenzuralnych słowa broniła wybryków swojego syna Daniela i oskarżała jego byłą żonę, polubiła zamieszanie wokół swojej osoby i dba, by cały czas było o niej głośno. Tym razem żona Zenka Martyniuka pochwaliła się naturalnym futrem. Fani jednak nie podzielili jej entuzjazmu i w komentarzach zawrzało.

Zobacz także: Eurowizja Junior 2020 coraz bliżej. Kiedy ceremonia otwarcia?

Owe futro zaprojektował znany z udziału w programie "Królowe życia" Gabriel Seweryn. Kontrowersyjny projektant nazywany również "Versacem z Głogowa" przygotował futro z lisów specjalnie dla Danuty Martyniuk. - Dwa tygodnie ciężkiej pracy. Starannie wyselekcjonowane lisy, ponad 5 tys. ćwieków. Wszystkie ręcznie nabijanych. Najpiękniejsze podziękowano za prace to błysk w oku osoby, której dedykowane jest to dzieło. Danusiu, cieszę się razem Tobą. PS. Spodziewam się burzy - napisał na swoim Instagramie były bohater "Królowych życia".

Sprawdź również: Blanka Lipińska wkurzona na Ewę Minge. Padły mocne słowa. Co tak zbulwersowało byłą partnerkę Barona. Dlaczego puściły jej nerwy?

W komentarzach oczywiście zawrzało.  - Wyselekcjonowane lisy.... Zabite ta futro. Faktycznie najpiękniejsze podziękowanie - pisali internauci.

Przyroda oszalała! W listopadzie w Szczecinie kwitną drzewa