Daria Widawska: Musiałam pożyczać pieniądze na leki!

2021-03-06 5:28 pam
Daria Widawska
Autor: WBF

Daria Widawska (44 l.) dziś na barak pracy ani pieniędzy nie narzeka, ale doskonale pamięta czasy, kiedy była biedna studentką. Gwiazda serialu „39 i pół tygodnia” wyznała, że kiedy zabrakło jej na leki o pożyczkę poprosiła swoją profesor z Akademii Teatralnej Zofię Kucównę (88 l.).

- Kiedy byłam na drugim roku studiów, dopadła mnie angina. Niestety był to koniec miesiąca, a studenci nie mają pieniędzy już na samym początku, więc na wykupienie niezbędnych leków środków nie było. Wtedy z pomocą pospieszyła mi prof. Zofia Kucówna i pożyczyła 100 zł. Kiedy poszłam oddać tę kwotę powiedziała: „Daj komuś, kto będzie potrzebował”. Mam nadzieję, że ta stówka krąży gdzieś teraz na świecie i ratuje kolejne istnienie, które potrzebuje pomocy. To zdarzenie ukierunkowało moje myślenie o czynieniu świata lepszym - wspomina Widawska w internetowym wpisie.

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze