Dawid Kwiatkowski chwali się... NAJWIĘKSZĄ PARÓWĄ W MIEŚCIE! Jest WIDEO!

2020-09-17 15:35 DECK
Dawid Kwiatkowski
Autor: Akpa Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski (24 l.) jest jedną z gwiazd, która wzięła udział w nowym show TVP2 "Anything Goes. Ale Jazda!", w którym znani uczestnicy podejmują komiczne wyzwania kabaretowo-muzyczno-aktorskie i nie tylko! W dodatku zadania wykonują na scenie pochylonej pod kątem 22,5 stopni. Młody wokalista musiał m.in. wystąpić w roli... parówki. To trzeba zobaczyć!

W programie "Anything Goes. Ale Jazda!” gwiazdy robią rzeczy, których nie miałyby okazji zrobić w żadnym innym programie, ani codziennym życiu. W piątkowym odcinku Dawid Kwiatkowski przebierze się za... hot-doga. Razem z Edytą Herbuś i Dominiką Gwit będzie musiał odegrać scenkę na pochylonej scenie. Jak łatwo się domyślić, śmiechu będzie co nie miara. Cały odcinek zobaczymy w piątek o godz. 21:40 w TVP2, ale już teraz fragment tylko u nas!

Wideo z fragmentem odcinka znajdziecie pod tekstem!

Dawid Kwiatkowski, Edyta Herbuś
Autor: mat. pras. Dawid Kwiatkowski, Edyta Herbuś

Na tym właśnie polega nowe show TVP. "Anything Goes. Ale Jazda!"  to międzynarodowy hit, produkowany już w 27 krajach na całym świecie. Po tym jak bije rekordy oglądalności m.in. we Francji, Portugalii, Hiszpanii, Australii czy Kanadzie, program w końcu dotarł do Polski. Gwiazdy śpiewają, tańczą i biorą udział w serii spektakularnie śmiesznych konkurencji, których do tej pory w polskiej telewizji nie było! Show prowadzi Elżbieta Romanowska

Zobacz także: Szokujące wyznanie Kwiatkowskiego! NARKOTYKI PO "TAŃCU Z GWIAZDAMI"

Dawid Kwiatkowski wyznaje: Jestem największą parówą w mieście

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze