Dawid Podsiadło jak młody Krawczyk?! Szokująca fryzura wokalisty

2021-07-24 20:54
Dawid Podsiadło jak młody Krawczyk?! Szokująca fryzura wokalisty
Autor: AKPA Dawid Podsiadło jak młody Krawczyk?! Szokująca fryzura wokalisty

Dawid Podsiadło (28 l.) wystąpił w piątkowy wieczór w Gdyni. Otworzył Open'er Park wykonując swoje największe przeboje. Autor hitów "Nie ma fal" czy "Trójkąty i kwadraty" wyglądał jednak inaczej niż zwykle. Strojem zaskoczył fanów, którzy twierdzą, że wygląda jak młody Krzysztof Krawczyk (+74 l.). Wzrok przykuwa szokująca fryzura wokalisty!

Dawid Podsiadło czy Krzysztof Krawczyk? Takie pytanie zadają sobie fani autora hitu "Nie ma fal" po koncercie w Gdyni. To właśnie tam w piątkowy wieczór Dawid Podsiadło otworzył Open'er Park. Uczestnicy imprezy wytężyli nie tylko słuch w oczekiwaniu na swoje ulubione hity popularnego artysty. Wyostrzyli też swój wzrok, by uważnie przyjrzeć się niecodziennej stylizacji Dawida. Wokalista wyglądał inaczej niż zwykle! Jego strój wzięty był rodem z lat 80. - oldschoolowy dres, ciemne okulary i... szokująca fryzura Dawida Podsiadło! Zdjęcia z wydarzenia pokazali organizatorzy na swoim Facebooku. Fani zachodzą w głowę, do kogo jest podobny ich ulubieniec. Wielu przyznało, że wygląda niemal identycznie jak... młody Krzysztof Krawczyk! Wszystko przez włosy. Krótkie z przodu, długie z tyłu. Do tego te loki! Internauci piszą: "Stylówa zacna", "Cudowna okropna fryzura. Kocham", "To są okolice Krawczyka", "Wczesny Krawczyk", "Zakola seksu". Zgadzacie się? Zdjęcia niżej!

NIE PRZEGAP: Zbierał po ludziach na pogrzeb matki. Teraz Mariusz Czajka bawi na wakacjach

Podsiadło czy Krawczyk?
Autor: Facebook Podsiadło czy Krawczyk?
Dawid Podsiadło kiedyś i dziś
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE