Doda cała we łzach. Takiej jej nie znamy! CO SIĘ STAŁO?

2019-12-03 5:59 DECK
Doda popłakała się na wizji
Autor: materiały prasowe Doda popłakała się na wizji

Doda (35 l.) to twarda babka, mało kto widział ją, gdy płacze. Sama śpiewa zresztą "Nie wolno płakać mi". Wszystko zmienił nowy program w telewizji i niespodzianka od męża, który wyznał jej miłość przed kamerami. Doda zalała się rzewnymi łzami. Takiej jej nie znamy.

Doda wzięła udział w programie Polsatu „Emsi na tropie”, w którym produkcja zaskakiwała ją bardzo prywatnymi materiałami na temat rodziny i związku. Wszystko było przygotowane w tajemnicy przed piosenkarką.

Gdy na ekranach pojawiła się zmarła przed rokiem babcia Dody, piosenkarka nie umiała powstrzymać emocji. Pękła, gdy do studia nagle wszedł jej ukochany mąż. Emil Stępień wręczył jej piękny bukiet kwiatów.

– Mamy z moim mężem taką złotą zasadę, że nie udzielamy żadnych wywiadów okładkowych, nie robimy wspólnych sesji zdjęciowych, nie pozujemy razem na ściankach. Więc bardzo zaskoczyło mnie to, że nagle pojawił się z kwiatami. Totalnie rozłożyło mnie to na łopatki. W życiu się go tam nie spodziewałam! – mówi „Super Expressowi” Doda.

Polsat pokaże program 5 grudnia po godz. 22.

Najnowsze