Foty obłędnego ciała Eweliny Lisowskiej krążą po sieci! Mężczyźni kompletnie wariują. Doda zdetronizowana?! [ZDJĘCIA]

2021-03-07 12:49 likp
Doda vs Ewelina Lisowska
Autor: Instagram Doda vs Ewelina Lisowska

Do tej pory wydawało się, że to Doda jest najseksowniejszą polską wokalistką. Najnowsze zdjęcia Eweliny Lisowskiej jednak sprawiły, że pojawiły się pewne wątpliwości. Czyżby Doda została zdetronizowana? Tego jednoznacznie ocenić się nie da, bo każdy ma swoje indywidualne preferencje. Pewne jest za to, że foty obłędnego ciała, które krążą po sieci, sprawiają, że mężczyźni kompletnie wariują. Na Instagramie roi się od seksownych zdjęć piosenkarki. Doda jednak także ma się czym pochwalić. Zobaczcie w naszej galerii ociekające seksem fotki Lisowskiej i Rabczewskiej.

Zarówno Doda, jak i Ewelina Lisowska na pewno potrafią zwrócić na siebie uwagę nie tylko talentem wokalnym, lecz także urodą i swoimi kształtami. Obie piosenkarki mają na swoim koncie wiele muzycznych hitów i wiele... obłędnych zdjęć na Instagramie. Doda często określana jest mianem "królowej", ale Lisowska chyba ma ochotę ją zdetronizować. I to zarówno w kategoriach artystycznych, jak i wizualnych. Najnowsze fotografie pochodzącej z Cerekwicy wokalistki rozpaliły panów do czerwoności. Patrząc na komentarze pod zdjęciem Eweliny Lisowskiej z meksykańskiej plaży, nie ma wątpliwości, że mężczyźni po prostu oszaleli. - "Ale ogień", "Słodkości", "Najlepsza na świecie", "Konkret", "Ale masz figurę" - tego typu komentarze mnożyły się jak grzyby po deszczu. Panowie kompletnie potracili głowy. Pojawiły się nawet komentarze nawiązujące do masturbacji! Niżej zobaczysz galerię rozpalających zdjęć Eweliny Lisowskiej i Dody. Która dla Was jest królową?

CZYTAJ TAKŻE: Dorota Gardias poszła na basen. Ciało 41-letniej pogodynki wzbudziło sensację! Mężczyznom puściły hamulce [ZDJĘCIA]

30-letnia Ewelina Lisowska jest od Dody młodsza od siedem lat. Jej poważna kariera muzyczna rozpoczęła się 2012 roku, gdy dotarła do półfinału drugiej edycji programu X Factor. Debiutancka płyta Lisowskiej wydana została rok później. Pierwszy krążek Dody (nagrany z zespołem Virgin) nagrano z kolei w 2002 roku. 

CZYTAJ TAKŻE: Szokujący wyglądów zębów Kasi Cichopek! Wszystko widać, dentyści złapią się za głowę [ZDJĘCIA]

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze