Mąż Dody przerywa milczenie ws. afery z jej romansem! Ujawnia całą prawdę o ich małżeństwie

2020-11-20 13:14 sylwiab
Doda, mąż Dody
Autor: AKPA / Instagram Doda, Emil Stępień, mąż Dody

Wczoraj mediami wstrząsnęła informacja, jakoby Doda, która jest żoną Emila Stępnia, miała go zdradzać z amerykańskim modelem. Według tych doniesień piosenkarka miała się z nim zaręczyć na wakacjach w Turcji, na których obecnie przebywa. Dziś mąż Dody przerwał milczenie i ujawnił całą prawdę o ich małżeństwie.

Wczoraj fanami piosenkarki wstrząsnęły zdjęcia, które mogą świadczyć o tym, że Doda jest w zażyłej relacji z amerykańskim modelem. Max Hodges od miesięcy publikuje zdjęcia, na których widać, jak całuje kobietę wyglądającą identycznie jak Doda. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że model wyznał piosenkarce miłość w komentarzu, a także dodał zdjęcie z informacją o tym, że się zaręczył. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że Doda od lat ma męża. Super Express kontaktował się z piosenkarką, ale ta konsekwentnie milczy. Mimo to, ustaliliśmy, kim jest amerykański przystojniak, skąd się znają, jak wygląda ich relacja i dotarliśmy do nieznanych dotąd zdjęć. Więcej możecie przeczytać tutaj: TYLKO U NAS. Doda ma nowego partnera i ZARĘCZYŁA SIĘ?! Ujawniamy, kim jest mężczyzna, z którym się całuje.

ZOBACZ TEŻ: Górniak wyrzuciła go z "The Voice of Poland", Ignacy przerywa milczenie! Potężna burza w sieci

Doda ma romans?! Jej mąż, Emil Stępień przerywa milczenie!

Sprawa rzekomego romansu Dody wzbudziła ogromne zainteresowanie i mediów i fanów. Na Instagramie jedna z fanek spytała piosenkarki, czy zamierza jakoś odnieść się do artykułów publikowanych przez prasę. Doda odpisała tylko "nie", a słowo opatrzyła szeroko uśmiechniętą buźką.

ZOBACZ TEŻ: W środku nocy Krzysztof Krawczyk przekazał tragiczne wiadomości. Nie żyje bardzo bliska mu osoba

Nic więc dziwnego, że dziennikarze postanowili także skontaktować się z jej mężem i ustalić, czy pogłoski o rzekomym rozpadzie ich małżeństwa są prawdziwe. Mąż Dody skomentował tę sytuację w bardzo krótki i dosadny sposób i ujawnił całą prawdę o swoim małżeństwie z piosenkarką. 

- Nie rozstaliśmy się. Dziękuję za telefon i troskę. Nic więcej nie powiem – powiedział Emil Stępień dziennikarzom Faktu, po czym zakończył rozmowę.

ZOBACZ TEŻ: Ewa Drzyzga totalnie przegięła, nawet Woźniak-Starak była zażenowana! Skandal w DDTVN, Steffen Möller stracił cierpliwość

Wszyscy mężczyźni Dody