Mąż zostawił Dodę i wyprowadził się z ich mieszkania?! Nowe, szokujące doniesienia!

2020-12-02 21:00 sylwiab
Doda i jej mąż Emil Stępień
Autor: AKPA Doda i jej mąż Emil Stępień

Najnowsze doniesienia mediów są coraz bardziej szokujące. Dziś pojawiły się informacje, że Doda rozstała się z Emilem Stępniem. Mąż miał zostawić ją i wyprowadzić się z ich wspólnego mieszkania! Sensacyjne szczegóły sprzedała tygodnikowi osoba z otoczenia pary.

Niedawno media obiegły sensacyjne informacje o tym, że Doda ma romans. Piosenkarka nie komentowała tych informacji i najwidoczniej ją bawiły, bo zapytana przez jedną z fanek na Instagramie o to, czy się do nich odniesie, odpisała tylko "nie" i dołączyła do tego roześmianą minkę. Jej mąż, Emil Stępień, również nie chciał komentować tych rewelacji, zapewnił jednak, że nie rozstał się z żoną.

NIE PRZEGAP: Nagranie z zalaną łzami Dodą w sieci! Dzisiaj dostała wiadomość, która doszczętnie nią wstrząsnęła

- Nie rozstaliśmy się. Dziękuję za telefon i troskę. Nic więcej nie powiem – powiedział wówczas Emil Stępień dziennikarzom Faktu, po czym zakończył rozmowę.

Mąż ją jednak zostawił?! Doda miała wrócić do pustego mieszkania!

W ubiegłym tygodniu Doda wróciła z wakacji w Turcji, a do sieci wrzuciła zdjęcie ze spotkania z mężem na planie filmowym kręconych przez nich "Dziewczyn z Dubaju". Na fotkach widać, że Doda i jej mąż są uśmiechnięci od ucha do ucha.

NIE PRZEGAP: Przez ten widok jej chłopak może dostać zawału! Wiktoria Gąsiewska wygina się w bieliźnie z koronki na łóżku [ZDJĘCIA]

- Producenci "dziewczyn z Dubaju" w pełnym składzie. Ostatnie szlify i film gotowy - napisała Doda.

Jak donosi jednak tygodnik "Rewia" Doda miała wrócić do Polski i zastać puste mieszkanie. Mało tego, według ich informatora piosenkarka i jej mąż są teraz w separacji.

- Podobno Emil wyprowadził się z mieszkania Doroty i są teraz w separacji. Podczas zdjęć do filmu "Dziewczyny z Dubaju", który oboje produkują, zachowywali się wobec siebie chłodno. W ogóle nie okazywali sobie uczuć - powiedziała tygodnikowi osoba z produkcji filmu. 

NIE PRZEGAP: Trudno uwierzyć, że właśnie tak mieszka Agnieszka Chylińska. Wielu będzie w prawdziwym szoku [ZDJĘCIA]

Wszyscy mężczyźni Dody
Najnowsze