Doda o swojej konkurentce: Górniak się ośmieszyła!

2019-12-02 3:44 PAM

Te panie nigdy za sobą nie przepadały. Unikały spotkań na imprezach czy festiwalach. Edyta Górniak (47 l.) nieraz wbijała szpilę Dodzie (35 l.). Młodsza koleżanka po fachu nie pozostawała jej dłużna. Po kilku miesiącach względnego spokoju, znów zawrzało. Wokalistka zespołu Virgin postanowiła skomentować medialne poczynania swojej konkurentki za kierownicą. Stwierdziła, że diwa w programie TVN „My Way” zwyczajnie się ośmieszyła. Czyżby szykowała się kolejna medialna wojna wielkich gwiazd?

Format, w którym gwiazda robi prawo jazdy pod czujnym okiem kamer, nie jest nowością. Także Dorota Rabczewska w 2007 r. uczyła się jeździć na oczach widzów. Wówczas program „Jazda z Dodą” okazał się hitem. Bił rekordy oglądalności, dlatego stacja po latach zdecydowała się odnowić zapomniany format, tyle że z Górniak.

– Obejrzałam dwa odcinki i uważam, że Edyta zrobiła ogromny błąd, biorąc udział w tym programie. Nie, że sam program jest zły, ale zrobiła to, czego nie zdołali zrobić za nią jej hejterzy, czyli po prostu totalnie się ośmieszyła – stwierdza stanowczo Doda w rozmowie z „Party”.

Stanęła też w obronie byłego męża artystki, który choć odbywa karę pozbawienia wolności, często pojawia się we wspomnieniach gwiazdy.

– Mnie osobiście najbardziej razi, już jakby nie było tam między nimi, że w każdym, ale to w każdym odcinku jedzie po tym Krupie. Przecież siedzi w tym więzieniu, ma, co dostał, konsekwencje zostały wyciągnięte. Ale żeby w każdym odcinku gadać o tym samym, to już jest naprawdę męczące dla telewidzów. Bardzo musi go nienawidzić – kontynuowała.

Na ripostę Górniak z pewnością nie trzeba będzie długo czekać.

Najnowsze