Doda po ślubie po raz pierwszy na salonach z MĘŻEM

2018-04-21 23:55 i.d

Pierwsze wyjście Dody z mężem na salony miało miejsce tuż po jej powrocie z gorącej Hiszpanii, gdzie odbył się jej pierwszy kościelny ślub. Emil Stępień nie szczędził jej czułości.

Doda z mężem pierwszy raz oficjalnie pojawiła się na salonach tydzień po ślubie w Hiszpanii. Pomimo choroby (wokalistka przeziębiła się podczas tygodnia miodowego w Marbelli), Rabczewska-Stępień nie zrezygnowała z udziału w gali "Polish Businesswomen Awards". Dodajmy, że Doda odbierała specjalne wyróżnienie za swoją aktywną działalność charytatywną. Podczas pozowania na ściance miała przyklejony uśmiech. Za kulisami wiernie towarzyszył jej mąż. Emil Stępień nie chciał pozować na ściance, w zamian za to chętnie reprezentował przeziębioną żonę na scenie. Jak prezentowało się świeżo upieczone małżeństwo na salonach? Przekonacie się o tym na własne oczy w galerii zdjęć powyżej artykułu.

Doda i Emil Stępień wzięli ślub kościelny w słonecznej Hiszpanii 14 kwietnia 2018 roku. Wcześniej pobrali się w urzędzie stanu cywilnego w Ciechanowie. Piosenkarka do ostatniego momentu utrzymywała w tajemnicy swój związek z Emilem Stępniem.

Więcej z działu - Gwiazdy
Najnowsze