Doda pokazała zdjęcie z rentgena. Miała OPERACJE PLASTYCZNE?

2020-01-14 16:25 NR
Doda nosi aparat na zębach
Autor: Cezary Pecold Doda nosi aparat na zębach

Wydawałoby się, że Doda (36 l.) pokazała już wszystko i to dawno temu. Ale wszystko zobaczyliśmy dopiero teraz! Gwiazda pokazała w sieci zdjęcie rentgenowskie swojej czaszki. A na nim widać dokładnie, czy miała operacje plastyczne twarzy. Zapytaliśmy o to specjalistę.

Widzieliśmy już każdy centymetr jej seksownego ciała, przed laty Doda chętnie eksponowała biust i pupę. A teraz zobaczyliśmy ją na wylot, bo właśnie pokazała zdjęcie rentgenowskie, na którym widać dokładnie kości jej czaszki. Doda musiała zrobić prześwietlenie, bo od kilku tygodni zmaga się z potwornym piskiem w uszach. Szereg badań wykazał, że wszystkiemu winny jest aparat ortodontyczny i źle prowadzone leczenie zgryzu.

Ale co ciekawe, opublikowane zdjęcie z rentgena ujawnia prawdę na temat domniemanych operacji wokalistki. Gwieździe od lat sugeruje się zmniejszenie nosa, spiłowanie kości szczęki czy implanty zębów.

- Na widocznym zdjęciu nie stwierdza się złamań w poszczególnych piętrach: piętro górne czyli złamania kości nosowej, piętro środkowe oraz piętro dolne czyli kości żuchwy. Co świadczy o tym, że Dorota Rabczewska nie przeszła operacji ani zabiegów estetycznych związanych z ich naruszeniem w celu poprawy własnego wyglądu – stwierdza z całą pewnością specjalista medycyny estetycznej Marcin Janusek z Derma Instytut.

Jak widać piękną Dodę stworzyła jednak matka natura, a nie chirurdzy.

Wyświetl ten post na Instagramie.
🦾 Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)
Najnowsze