Doda wyszła SKĄPO ubrana na ulicę. Wprost kipi seksem! Żaden kierowca nie chciał jej zabrać do swojego auta. "Co robię nie tak?!"

2021-02-22 21:22 dkow
Doda
Autor: AKPA

Doda kontynuuje swoje tropikalne wakacje w Meksyku. Kilka tygodni temu opuściła zimową Polskę, by jej skóra nabrała kolorów. Od tamtego czasu Doda relacjonuje swoje wakacje w mediach społecznościowych. Ostatnio pożaliła się na pewną sytuację. Nikt nie chciał jej pomóc!

Można to uznać za tegoroczną plagę! Cała rzesza gwiazd zdecydowała się porzucić ojczyznę na rzecz tropikalnych doznań. Dorota Rabczewska (37 l.) również wybrała życie turystyki! Od kilku tygodni przebywa na zagranicznych wojażach, gdzie popija drinki z palemką i poznaje regionalną kuchnię. Przede wszystkim jednak pokazuje swoją fantastyczną sylwetkę! Ostatnio Doda ubiera głównie bikini, które odkrywa naprawdę wiele. Mimo upływu lat, wokalistka wygląda fenomenalnie. Jednak ten strój przebił wszystko! Doda miała poważny problem.

Sprawdź też: Niewielu wie, że ojcem dzieci Maryli Rodowicz jest gwiazdor serialu "Brzydula". Ich związek zakończył się wyjątkowo paskudnie!

Sprawdź: Marcin Prokop myślał, że ma wyłączony mikrofon. Nagle widzowie DDTVN usłyszeli, co powiedział za kulisami. Próbował wyjść z tego z twarzą

Media społecznościowe gwiazdy wprost zalane są zdjęciami, których pozazdrościć mogłaby niejedna modelka. W jednym z postów Doda w żartobliwy sposób pokazała, z jakim problemem musiała się zmierzyć. Gwiazda starała się... złapać stopa! Jednak żaden z kierowców nie chciał jej pomóc. - Co robię nie tak?! Nigdy nie mogę złapać tego pieprzonego stopa - napisała. Fani wokalistki starali się rozwiązać zagadkę braku reakcji tamtejszych mieszkańców. "Oslepiasz ich 😂 nie widza Cie😉". Trudno się nie zgodzić - wygląda fantastycznie! Zobaczcie sami.

Tak mieszka Marta Kaczyńska. Stylowe wnętrza, eleganckie dodatki
Najnowsze