Doda zdradza sekret obłędnej figury. Nie je TEGO już od 15 lat! Oto efekty [ZDJĘCIA]

2020-07-06 4:59 DECK
Doda
Autor: Facebook Doda

Jak sama twierdzi, jest obecnie w życiowej formie. I to widać! Doda (36 l.) chwali się fotkami, na których widać niemal każdy mięsień, talię osy i piękną cerę. Wokalistka, odpowiadając na nasze pytania, ujawnia, jaki jest sekret jej figury. Od 15 lat nie je słodyczy, od sześciu lat unika nabiału, a alkohol pije tylko raz na kwartał. Co jeszcze?

Doda ma sport we krwi. Ale jeszcze nigdy nie wyglądała tak świetnie jak teraz i sama to widzi.

Czy kiedykolwiek byłam tak smukła i zgrabna jak teraz? Nie. Czy ćwiczę więcej? Nie. Szczerze mówiąc to nawet mniej, bo podczas planu filmowego raz w tygodniu przez godzinę. Kluczem do szczupłej sylwetki jest dieta. Choć ja to nazywam stylem życia – mówi Doda.

Ale skupmy się na szczegółach.

– Cukru nie jem od 15 lat, nabiału od ponad sześciu. Jem systematycznie, wartościowe produkty, zbilansowane posiłki. Sen i jedzenie są dla mnie najważniejsze! – mówi Doda i zaznacza, jak wiele dało jej odstawienie alkoholu i mięsa. – Po przeanalizowaniu wszystkiego uważam, że największą rolę w tym odegrało ograniczenie do MINIMUM od trzech lat alkoholu oraz mięsa (ryby jem). Co oznacza minimum dla mnie? Spotkanie ze znajomymi na wino raz na trzy miesiące – zdradza Doda. – Mój organizm odmłodniał fizycznie i psychicznie, widzę zmiany gołym okiem i czuję się rewelacyjnie.

Czytaj "Super Express" bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie KLIKNIJ tutaj

Super Raport 03.07 (Goście: Balcerowicz, Kierwiński)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze