Doda znów zaskoczyła fanów! Niezwykłe show zupełnie za darmo! [WIDEO]

2019-10-18 17:37 NR
Doda
Autor: East News / DOROTA RABCZEWSKA

Za Dodą trudno nadążyć. Miało być DVD, a tu nagle niespodzianka - zarejestrowany koncert wraz z orkiestrą w całości udostępniła swoim fanom w internecie. Ten występ to prawdziwa uczta dla sympatyków nie tylko Dody, ale też polskich piosenek w pięknych aranżacjach. Rabczewska po raz kolejny pokazała nam swoją nieznaną jeszcze twarz.

Na początku tego roku na sklepowe półki trafił nowy album Dody pod tytułem "Dorota". Nagranie płyty zainspirowała babcia piosenkarki, która zmarła przed rokiem. Doda postanowiła nagrać piosenki, które bardzo lubiła babcia, ale też i ona sama. Największym zaskoczeniem było to, że gwieździe popu i rocka towarzyszyła... orkiestra symfoniczna. 

Promując album Doda wyruszyła w niezwykłą trasę koncertową po teatrach i filharmoniach w całej Polsce. Jeden z nich - w teatrze Roma w Warszawie - został zarejestrowany. Materiał miał się ukazać na płycie DVD, ale Doda nie byłaby sobą, gdyby nie zaskoczyła wszystkich - wczoraj nagle udostępniła cały koncert na YouTube. Teraz każdy może obejrzeć jej niezwykłe show zupełnie za darmo. 

Podczas koncertu Doda wykonała takie utwory jak "Odkryjemy miłość nieznaną" Alicji Majewskiej, "Krakowski spleen" Kory i Maanamu czy "Ale jestem" Anny Marii Jopek. Nie zabrakło oczywiście hitów z płyty "Dorota" - "Nie wolno płakać" i piosenki niesłusznie zignorowanej przez media - "Nie mam dokąd wracać". Na tym koncercie Doda ponownie pokazała się nam z nieznanej jeszcze, nostalgicznej i eleganckiej strony. Posłuchajcie tego głosu i spójrzcie na te kreacje! 


Najnowsze