Dokąd porwał Gosię Andrzejewicz tajemniczy przystojniak?

2021-02-23 23:47 pam
Gosia Andrzejewicz i jej przyjaciel Norbert Dąbek
Autor: AKPA

Gosia Andrzejewicz niewątpliwie ma szczęście do ludzi. Choć życie zawodowe przez pandemię na na jakiś czas stanęło w miejscu, to prywatnie nie ma powodów do narzekań, a wręcz przeciwnie. Niedawno przeżyła niesamowitą przygodę za sprawą pewnego mężczyzny, któremu od dłuższego czasu pozwala się adorować, choć nie jest to jej partner!

Z kim zatem piękna wokalistka, znana z takich hitów jak "Słowa" czy "Pozwól żyć" spędziła piękne chwile, którymi pochwaliła się w relacji na Instagramie?

Za ciemnymi okularami i szarmanckimi gestami ukrywa się oczywiście Norbert Dąbek, z którym gwiazda była już widywana publicznie wiele razy. Gosia Andrzejewicz wyjeżdżała już z nim na wakacje a także wielokrotnie była obdarowywana przez niego pękami kwiatów. 

Tym razem Norbert przygotował dla piosenkarki wyjątkową niespodziankę. Porwał ją w przestworza.

Norbert Dąbek, znany restaurator uwielbia rozpieszczać swoją przyjaciółkę Gosię Andrzejewicz. Kiedy ostatnio wokalistka przyjechała do Warszawy, rano dostała telefon, że ma być gotowa na przejażdżkę. Norbert przyjechał po nią swoim eleganckim porsche, którym podążali w kierunku prywatnego lotniska, gdzie czekał na nich... prywatny helikopter! Gosia zaskoczona relacjonowała to na swoim Instagramie. Przyjaciel postanowił zorganizować dla nich pełen wrażeń przelot nad miastem. Przyjaciele żartowali, że to podniebne zaręczyny, więc jeśli ktoś z obserwatorów nie był świadomy, że to jedynie koleżeński wypad mógł pomyśleć, że naprawdę szykuje się ślub! Tymczasem Gosia wciąż jest szczęśliwa z ojcem swojego synka Mateusza. W końcu młodej mamie też należy się troche rozrywki.

Na co dzień Dąbek jest właścicielem restauracji na Pomorzu i współorganizatorem wyborów Mistera Polski. Przyjaźni się też z Michałem Szpakiem.

Najnowsze