Dominika Gwit planuje ciążę. Powiedziała, jak się przygotowuje

2020-07-06 11:28 doll
Dominika Gwit
Autor: Instagram Dominika Gwit

Dominika Gwit (32 l.), która na łamach mediów walczy o akceptację osób z nadwagą i otyłością, od dwóch lat jest szczęśliwą żoną Wojciecha Dunaszewskiego. Teraz wiją sobie nowe gniazdko i, jak zapewnia Dominika Gwit, coraz częściej myślą o dzieciach. Jak Dominika Gwit przygotowuje się do roli mamy?

Dominika Gwit wkrótce będzie obchodzić drugą rocznicę ślubu z Wojciechem Dunaszewskim. Chociaż niejednokrotnie czytali o sobie niezbyt przychylne komentarze, uczucie wygrało i wciąż stanowią kochającą się parę. Niedawno kupili nowy dom, w którym zaplanowali pokój dla dziecka. Jak opowiedziała Dominika, to naturalne, że kiedyś zajdzie w ciążę, bo po to wyszła za mąż: - Każda kobieta, kiedy wyjdzie za mąż, myśli o tym, żeby urodzić dziecko - zwierzyła się "Rewii".

Podobno Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski już przygotowują się do tego nowego etapu życia. Ułatwiła im to pandemia, w trakcie której aktorka zaczęła angażować się w projekt edukacyjny dla dzieci. Czyta im bajki z trudnymi słowami i przysłowiami: - To są nie tylko bajki, to są też zabawy, bo uczymy się wypowiadać trudne słowa, poznajemy przysłowia. Robię to domowymi sposobami, nie mam odpowiedniego sprzętu - powiedziała.

Dominika Gwit kusi stanikiem! Fani bezlitośni: "Ani seksi, ani petarda"

Szymon Czerwiński: Wymyślił swoją własną kiełbasę! #HOT

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Oprócz tego Dominika Gwit angażuje się w inne, tradycyjne kobiecie role: ma zamiar upiec chleb. Wojciech chyba nie narzeka na taką żonę: - W końcu możemy być blisko. Mój mąż już chodzi do pracy, ale i tak spędzamy dużo czasu razem. Gramy w gry planszowe, oglądamy filmy, słuchamy muzyki, czytamy książki. Spędzam też długie godziny w kuchni, ponieważ lubię pichcić. Teraz postanowiłam, że upiekę chleb. Ciekawe, czy mi się uda - zastanawia się Dominika...

Najnowsze