Dominika Kulczyk po raz pierwszy pokazała swoje dzieci! Ich ojcem jest prawdziwy książę! [ZDJĘCIA]

2021-05-27 14:38
Dominika Kulczyk
Autor: AKPA Dominika Kulczyk

Dominika Kulczyk chroni swojej prywatności przed mediami. Udzielając wywiadów praktycznie nigdy nie odpowiada na pytania dotyczące jej rodziny. Tym bardziej zaskakuje fakt, że miliarderka zdecydowała się pokazać w mediach społecznościowych, jak teraz wyglądają jej dzieci. Ich ojcem jest książę Jan Lubomirski-Lanckoroński. Poznajcie więcej szczegółów i zobaczcie zdjęcia!

Dominika Kulczyk i książę Jan Lubomirski-Lanckoroński pobrali się w 2001 roku. Miliarderka miała 24 lata, kiedy wyszła za mąż za księcia, a na ceremonię, która odbyła się w Wenecji wydano fortunę. Ostatecznie ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu, a para rozstała się w 2013 roku. Co bardzo rzadkie w przypadku osób publicznych - rozwód odbył się bez publicznego prania brudów. 

- Wszystko, co się wydarzyło, ma głęboki sens. Nasze dzieci miały przyjść na świat, miały mieć właśnie tę mamę i tego właśnie ojca. Zawsze z Jasiem tak im mówiliśmy - że one sobie nas wybrały. I to się nie zmieni. Zawsze będziemy ich rodzicami. I zawsze będą miały naszą miłość. Myślę też, że to właśnie jest szacunek do drugiej osoby - pozwolić jej odejść. Pozwolić jej i sobie być szczerym - mówiła Dominika Kulczyk w rozmowie z Galą.

Dominika Kulczyk pokazała swoje dzieci. Ich ojcem jest książę Jan Lubomirski-Lanckoroński 

Dominika Kulczyk ku zaskoczeniu wszystkich zdecydowała się pokazać, jak wyglądają teraz jej dzieci: Jeremi Sebastian ma już 16 lat, a Weronika Karla Konstancja 12. Miliarderka może cieszyć się macierzyństwem i nie martwić się o pieniądze - jest najbogatszą matką w Polsce. Tutaj możecie przeczytać, jaki majątek ma Dominika Kulczyk.

- Macierzyństwo to przepiękna szansa na doświadczenie miłości bezwarunkowej w świadomości, że dzieci są wolnymi istotami, które są tu dla świata - pisze Dominika Kulczyk pod zdjęciami ze swoimi dziećmi. Zobaczcie te fotki niżej!

NIE PRZEGAP: Miesiąc temu Danuta Holecka nagle ZNIKNĘŁA z "Wiadomości" TVP! Ujawniamy co się z nią dzieje!

NIE PRZEGAP: Ten widok zszokuje wielu! Magda Gessler rozryczała się jak dziecko! Co się stało?!

NIE PRZEGAP: Aż nas zatkało, gdy dowiedzieliśmy się, co Rafał Brzozowski kupił rodzicom! Kosi grubą kasę, a tu taki prezent...

NIE PRZEGAP: Poznajcie mamę Alicji Bachledy-Curuś! Zobaczcie, kim jest i jak wygląda! Uroda pani Lidii zwala z nóg! [FOTO]

NIE PRZEGAP: Dowbor była wściekła, gdy po czasie odwiedziła uczestników "Nasz nowy dom"! Zobaczyła, co tam się dzieje i zadzwoniła po służby!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE