Nie tylko Wiśniewski powitał na świecie kolejnego członka rodziny. Dominika Tajner właśnie przekazała radosną nowinę!

2021-03-02 19:00 sylwiab
Dominika Tajner
Autor: AKPA Dominika Tajner

Michał Wiśniewski niedawno po raz piąty został ojcem, i choć chwalił późne tacierzyństwo, to paparazzi przyłapali go ostatnio na spacerze z wózkiem. Widać, że pojawienie się kolejnego członka rodziny całkiem dało mu w kość. Lider Ich Troje pchał wózek za ponad pięć tysięcy złotych i miał wyraźnie podkrążone oczy i widać było, że od wielu dni nie miał czasu lub siły na to, żeby zgolić zarost z twarzy. Tymczasem Dominika Tajner, która niedawno ogłosiła, że jest w związku, wręcz promienieje! W dodatku właśnie przekazała kolejną, radosną nowinę i pokazała zdjęcie słodkiego maleństwa!

Tuż po tym, jak Dominika Tajner zakończyła swoją przygodę z "Tańcem z gwiazdami", wszyscy dowiedzieli się, że Michał Wiśniewski wniósł o rozwód. Wszystko potoczyło się wyjątkowo szybko, lider "Ich Troje" błyskawicznie stanął ponownie na ślubnym kobiercu i spłodził kolejnego potomka, kolejnej żonie. I choć Dominika Tajner publicznie zapewniała, że życzy byłemu mężowi szczęścia, to widać było, że rozpad małżeństwa mocno ją zabolał. Skomentowała nawet ich rzekomą przyjaźń, o której zapewnia Michał Wiśniewski. Przyznała, że słowo "przyjaźń" to zdecydowanie zbyt wiele, ale życzy dobrze byłemu mężowi i gratuluje przyjścia na świat syna.

NIE PRZEGAP: Marcin Prokop przed chwilą przekazał radosną nowinę! Już niedługo jego rodzina się powiększy, widać ciążowy brzuszek [ZDJĘCIE]

Niedawno szczęśliwa Dominika Tajner za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że jest w nowym, szczęśliwym związku. W rozmowie z reporterką Jastrzab Post przyznała, że jej nowy partner nie mieszka w Polsce. Nie chciała jednak zdradzać szczegółów dotyczących tego, kim jest. 

- Ktoś pojawił się w moim życiu. Absolutnie nie przymierzam się do ślubu. Ale wierzę w miłość. Nie wolno trzymać w sobie złości i urazy, tylko trzeba iść do przodu. Teraz te czasy są dziwne i skomplikowane. Rzeczywiście tych rozwodów jest coraz więcej, ludzi samotnych też. Ja przyznam, że nie chciałabym spędzić życia sama. Mam oczywiście syna, ale on nie będzie z mamą siedział, tylko mam nadzieję, że znajdzie sobie cudowną, wspaniałą żonę i będę miała jakiegoś dziadka, z którym będę mogła wychowywać swoje wnuki - mówiła rozpromieniona Dominika Tajner.

NIE PRZEGAP: W takich warunkach mieszka Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Daleko im do luksusów, dotarliśmy do zdjęć [GALERIA]

Dominika Tajner przekazała radosną nowinę! Nie tylko Michał Wiśniewski ma nowego członka rodziny

Zarówno Dominika Tajner, jak i Michał Wiśniewski weszli już w nowe etapy życia i zamknęli poprzednie etapy. Mimo to, była żona ciągle słyszy pytania o lidera "Ich Troje". Reporterka Jastrzab Post nawiązując do tego, że Michał Wiśniewski niedawno został ojcem zapytała Dominiki, czy to prawda, że jej rodzina także się powiększyła, a pod jej dachem zamieszkał ktoś jeszcze.

NIE PRZEGAP: Michał Wiśniewski przekazał dziś tragiczne wiadomości. Nie żyje Krzyś, to straszne

- Moja rodzina się powiększyła. Mam cudowną sunię ze schroniska, pieska. Jest po prostu przeurocza, jest szczeniaczkiem. Przypadkowo trafiła do mnie, bo trafiła jako do domu tymczasowego. Zabrałam ją, był taki straszny dzień, sypał śnieg. Karolina Pilarczyk do mnie zadzwoniła i mówi: "Domi, mam szczeniaczka, i co teraz? Ja mam swoje psy...". I powiedziałam jej: "dawaj, przywóź go do mnie". No ale jak ją zobaczyłam, ja i mój syn, no to była miłość od pierwszego wejrzenia! Także tak też powiększyłam rodzinę o szczeniaczka! - przyznała rozpromieniona Dominika Tajner. 

Przyznała także, że sunia nazywa się Nela. Roześmiała się także na pytanie, kto częściej wychodzi z psem, ona czy jej syn.

- A jak myślisz? - spytała roześmiana Dominika Tajner. - Ja to z nią śpię, wychodzę na spacer, ale mój syn też oczywiście wyprowadza i te obowiązki wypełnia. 

Zobaczcie jego zdjęcie niżej!

NIE PRZEGAP: Pieniądze Karola Strasburgera przepadły! Przez lata płacił za wszystko, mówi o byciu "frajerem", teraz jego emerytura nie starczy mu na życie!

Szczeniak Dominiki Tajner
Autor: YouTube/Jastrzab Post Szczeniak Dominiki Tajner

NIE PRZEGAP: Sławomir Świerzyński znowu stanie przed sądem! Wyszło na jaw na czym zarabia od lat! Szok!

Fabienne Wiśniewska - najstarsza córka Michała Wiśniewskiego
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze