Dominika Wodzianka: NIE JESTEM dziewczyną NERGALA, ale chciałabym

2011-12-10 19:03 Rafał Mądry

Dominika Zasiewska, znana jako Dominika Wodzianka, całowała się w show Kuby Wojewódzkiego z Nergalem. Po tym wydarzeniu gruchnęła plotka, że hostessa prywatnie spotyka się z Adamem Darskim. Okazuje się jednak, że to nieprawda. - Nie jestem dziewczyną Nergala - dementuje Dominika.

Namiętny pocałunek jurora programu "The Voice of Poland" z kelnerką przynoszącą wodę, stał się powodem do plotek. Dodatkowo Dominika w swoich wpisach na Facebooku, tajemniczo odnosiła się prywatnie do Darskiego, co tylko podsyciło domysły o romansie.

Teraz hostessa dementuje doniesienia na temat domniemanego związku z liderem zespołu Behemot. Nie jest jego dziewczyną, ale zaznaczę, że bardzo chciałaby być.

- Nie jestem dziewczyną Nergala, ale bym chciała - mówi Dominika. - To jest mega fajny facet. Wrażliwy, ciepły, fajny. Ale to nie jest tak, że jak się od razu pocałuje kogoś w telewizji, to jest się od razu parą. Nie robiłabym z tego jakiegoś wielkiego halo. Po prostu się lubimy i już. Poznałam go kiedyś na koncercie... Może coś będzie, to jest prawdopodobne, bo w końcu hello - jestem Wodzianką - wyznała w rozmowie z dziennikarzami TVN-u.

Dominika nie może się zdecydować, kto podoba się jej bardziej. W wywiadzie przy okazji zdeklarowała, że równie jak Nergal, podoba się jej Wojewódzki...