Dorota Gardias o swoich piersiach: Pojawiło się ciągnięcie

2021-09-15 9:48
Dorota Gardias, Polsat
Autor: AKPA Dorota Gardias, Polsat

Pogodynka i prezenterka TVN wyznała, że zmaga się z nowotworem piersi. Dorota Gardias (41 l.) przyznała także, że czeka ją teraz operacja. O swojej chorobie opowiadziała w szczerym wywiadzie dla "Dzień dobry TVN".

Dorota Gardias guzka w piersi wykryła już dwa lata temu. Lekarz wówczas ją uspokoił i powiedział, że nie ma się co przejmować, tylko wystarczy obserwować sytuację. - Po dwóch latach ta sama pierś zaczęła dawać sygnały. Organizm zaczął wysyłać alarmy. Pojawiło się ciągnięcie w piersi i jeszcze inne rzeczy - wyjawiła pogodynka.

Diagnoza, którą usłyszała wywołała u niej początkowo strach. Potem do choroby postanowiła podejść ze spokojem. - Mam dużo wiary w to, że będzie dobrze. (...) Choć faktycznie ten pierwszy komunikat, że to jest nowotwór sprawił, że zesztywniałam. To był ogromny stres. (...) Najpierw pojawiła się ogromna panika. (...) Był taki moment, że nie było łatwo, bo psychika jednak trochę dostała, ale teraz jestem pozytywnie nastawiona. Wiem, że jestem w dobrych rękach - mówiła reporterowi "Dzień dobry TVN". - Jestem w bardzo dobrej sytuacji. Trudnej, ale bardzo dobrej. Jestem bardzo pozytywnie nastawiona do tego wszystkiego i podchodzę do tego zadaniowo - jest sprawa do załatwienia i trzeba ją załatwić - dodała.

Przypomnijmy, że niedawno Dorota Gardias przeszła bardzo ciężko zakażenie koronawirusem. Trafiła do szpitala i miała problemy z oddychaniem.

Dorota Gardias ma nowotwór! Czeka ją operacja. "Życie przeleciało mi przed oczami"

Dorota Gardias: Miałam koronawirusa, sąsiedzi omijają mnie szerokim łukiem.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE