Dorota Szelągowska poszła do telewizji NA KACU! Córka Grocholi to niezłe ziółko

2020-08-10 19:47 doll
Dorota Szelągowska
Autor: Instagram Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska (40 l.), córka Katarzyny Grocholi (63 l.) i była żona Adama Sztaby (45 l.), we wszystkich wywiadach jest niezwykle szczera. Teraz wyznała, że jej kariera telewizyjna zaczęła się od castingu, na który poszła... na kacu. Mama o tym wiedziała?

Dorota Szelągowska to od kilku lat specjalistka w dziedzinie urządzania mieszkania i dekoracji wnętrz. Jej program cieszy się dużą popularnością, a rady, jakich udziela chociażby na Instagramie, szturmem zdobywają serca fanów. Ci zresztą cenią ją także za szczerość i "niecelebryckie" podejście do kariery i życia. Szelągowska jest bowiem bardzo szczera w wywiadach.

Dorota Szelągowska żałuje ślubu z Adamem Sztabą. "Próbujesz tym coś ratować"

Dorota Szelągowska, prywatnie córka Katarzyny Grocholi, opowiedziała Agacie Młynarskiej, że nie zaczęłaby kariery w telewizji gdyby nie jej uparci znajomi. To oni zapisali ją na casting do programu "Rower Błażeja", ale ona w ogóle nie chciała o tym słyszeć. Znajomi zaprowadzili ją więc na cating tuż po imprezie osiemnastkowej. Szelągowska miała wtedy koszmarnego kaca!

- Znajomi zaciągnęli mnie siłą do kolejki WKD. O siódmej po imprezie. Możesz sobie wyobrazić, ale też inaczej się ma kaca w tym wieku. To jest taka rzecz, która się zmienia. Oni wszyscy zapisali się ze mną na ten casting, żebym ja tylko na niego poszła - wyznała Szelągowska w rozmowie z Agatą Młynarską.

Kilka dni później zadzwonił telefon i Szelągowska dostała się do programu.

Castingi do The Voice - co trzeba zrobić?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze