Dorota Szelągowska szczerze o ostatnim związku. Wojewódzki nie oszczędził koleżanki

2021-09-15 5:00
Dorota Szelągowska, Kuba Wojewódzki
Autor: fot. AKPA Dorota Szelągowska, Kuba Wojewódzki

Dorota Szelągowska wystąpiła w ostatnim odcinku show Kuby Wojewódzkiego. W szczerej rozmowie przyznała, jaka była prawda na temat jej ostatniego związku. Obok prowadzącej "Totalnych remontów Szelągowskiej" na sławnej kanapie zasiadła influencerka i zawodniczka Fame MMA - Lili Masti. Padły odważne słowa!

Dorota Szelągowska jest gorącym nazwiskiem tego roku. Rozgłos przyniósł jej kolejny, trzeci już, rozwód. Z Michałem Wawro wzięła skromny ślub. – Ślub wzięliśmy w urzędzie w Wilanowie. My i czterech gości (...). Potem było 15-minutowe wesele w Dunkin Donuts, wydaliśmy na nie 65 zł. Wielki ślub już miałam. Nie zagwarantował mi szczęścia – przyznała, nawiązując do nieudanego związku z Adamem Sztabą. Niestety, skromne przyjęcie również nie zagwarantowało happy endu. Gwiazda "Totalnych remontów Szelągowskiej" odwiedziła we wtorek Kubę Wojewódzkiego. Zasiadła na słynny kanapie obok zawodniczki Fame MMA Lili Masti. Obie kobiety nie gryzły się w język! W programie padały przekleństwa, a przeszłość Lili Masti (kanał na YouTubie o tematyce erotycznej) zachęciła Wojewódzkiego do odważnych pytań! Dorota Szelągowska wyznała, że potrafi otwarcie mówić o seksie i nie boi się nazywać rzeczy po imieniu.

Dorota Szelągowska szczerze o Wojewódzkim: "Nasr*łeś we własne gniazdo"

Szelągowska odniosła się do ostatniego wpisu Wojewódzkiego, w którym prowadzący zapowiedział rzekomy koniec swojego show. Ostatecznie post okazał się zwykłą prowokacją. Szelągowska przyznała, że przeszło jej przez myśl, że wiadomość była prawdziwa! - Nasr*łeś we własne gniazdo i spieprzasz - stwierdziła, nawiązując do występu Wojewódzkiego w "Dzień Dobry TVN". - Nigdzie nie sr*łem - jak wolne media to wolne media - odpowiedział prowadzący.

Wojewódzki zapytał o rozwody. Szelągowska nie gryzła się w język

Prowadzący nie byłby sobą, gdyby nie odniósł się do ostatnich rewelacji na temat życia prywatnego koleżanki ze stacji. Wojewódzki zapytał, czy bardziej celebruje trzy śluby czy rozwody. - Rozwód to porażka. Ale celebrowałam bardziej mój ostatni rozwód niż ostatni ślub - powiedziała Szelągowska. - Cieszyłam się, bo to było zamknięcie pewnego etapu w moim życiu. Jak informowaliśmy jakiś czas temu, gwiazda ponownie się zakochała. Wojewódzki zapytał, czy z aktualnym partnerem również planuje rozwód - choć para nie ma jeszcze ślubu. - Siedziałeś tutaj z Pawłem Kukizem i mówiłeś, że ma twój głos. I ja cię za to nie krytykuję, wtedy tak myślałeś. No.... i tak wyglądają moje małżeństwa - powiedziała Szelągowska kilka chwil później. Lubicie Szelągowską za ostry język i szczerość?

Sonda
Lubisz Dorotę Szelągowską?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE