Dorota Szelągowska wyznała bolesną prawdę: "Nie żyję z moim mężem od ponad półtora roku"

Dorota Szelągowska
Autor: East News Dorota Szelągowska spodziewa się drugiego dziecka.

Dorota Szelągowska (41 l.) opowiedziała pierwszy raz o swoim rozstaniu z trzecim mężem. Bolesną prawdę zdradziła w najnowszym wywiadzie: "Nie żyję z moim mężem od ponad półtora roku" - powiedziała mistrzyni remontów. Chodzi o tajemniczego Michała, którego poznała w 2017 roku. Ich drogi się rozeszły, a Dorota Szelągowska zdradziła kulisy rozstania. Zapowiedziała też, że nie zamierza więcej wstępować w związek małżeński.

Dorota Szelągowska broni swojej prywatności. Niewiele wiadomo o jej rodzinie, a zwłaszcza związkach. Pewne jest, że była żoną trzy razy. Pierwszy związek z Pawłem Hartliebem zaowocował narodzinami Antoniego (20 l.). Następnie, projektantka wnętrz po burzliwych latach u boku Adama Sztaby zdecydowała się na trzymanie miłości dla siebie. Byli razem 11 lat i dopiero po tak długim czasie zdecydowali się na małżeństwo. Wszystko zakończyło się rozwodem, więc córka Katarzyny Grocholi zaczęła żyć własnym życiem, skupiła się na sobie, aż w końcu poznała Michała, z którym ma córkę Wandę (3 l.). Niestety ich związek dobiegł końca, o czym pierwszy raz opowiedziała sama Szelągowska. Wyznała, że nie żyje z mężem od ponad półtora roku! "Powiem to ten jeden raz. Nie żyję z moim mężem od ponad półtora roku. Media dowiedziały się bardzo późno. Rozstaliśmy się dawno, pandemię przechodziłam w samotności" - wyznała magazynowi "Pani".

Dorota Szelągowska nie zamierza już brać ślubów

Gwiazda kontynuowała: "Nie zmierzam już zawierać związków małżeńskich, przyrzekłam to sobie i kilku osobom. Natomiast nie wiem, co będzie. Pandemia dość stanowczo nam pokazała, że nie warto niczego planować. Poza tym już jestem za stara, żeby mówić >>nigdy<< albo >>zawsze<<". Była żona Adama Sztaby dodała, że nie żałuje swoich związków i stara się czerpać z nich jak najwięcej nauki: "Każdy z moich związków był szczery i nigdy żadnego nie żałowałam. Mężczyźni, moje związki wiele mnie nauczyły o sobie, o świecie. To, kim jestem i gdzie jestem, zawdzięczam ludziom, których spotkałam na swojej drodze".

Nasz Nowy Dom 21-22.04. Komu pomoże Katarzyna Dowbor?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze