"Down the road": Wojciechowska zrobiła furorę w programie narzeczonego. Kossakowski poszedł w odstawkę

2020-05-25 22:30 KSZ
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski
Autor: Instagram Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

W szóstym odcinku bohaterowie zatrzymali się w Weronie. Przemek zabrał podopiecznych na warsztaty kulinarne. Jeden z uczestników wyprawy świętował swoje imieniny, więc czekała na niego specjalna niespodzianka. Z życzeniami zadzwoniła do niego Martyna Wojciechowska! Dziennikarka przy okazji rozmowy wideo sprawdziła, jak sprawuje się jej narzeczony.

Warsztaty kulinarne w Weronie objawiły kilka talentów kulinarnych. Uczestnicy wycieczki własnoręcznie przygotowali włoskie spaghetti. Ich opiekun nie rwał się do pomocy, a raczej nadzorował warsztaty, które odbywały się w jeżyku włoskim! Mowa ciała była kluczem do zrozumienia poleceń szefowej kuchni. Jednak Przemek Kossakowski zdobył się na miły gest. Michał obchodził imieniny, więc zrobił mu niespodziankę. Chłopak przeżywał ostatnio ciężkie chwile i nadal nie mógł się pozbierać po bolesnej odmowie ze strony Dominiki, w której jest szaleńczo zakochany. Niespodzianką dla niego było spotkanie z Martyną Wojciechowską! Michał jest fanem jej programów. Przemek połączył się z Martyną za pomocą komunikatora internetowego. Dziennikarka wzbudziła zainteresowanie całej grupy. Poprosiła Przemka, aby im nie przeszkadzał i zostawił ją sam na sam z ekipą. Przy okazji podpytała bohaterów, czy ich opiekun dobrze się sprawuje. Okazało się, że Wojciechowska obchodziła wtedy swoje 45 urodziny. W trakcie programu wyszło na jaw, że są z Kossakowskim narzeczeństwem. 

"Mieć własną rodzinę". Łamiące serce pragnienia bohaterów "Down the road"

Wyświetl ten post na Instagramie.
W dzisiejszym odcinku niesłychanego cyklu Down the Road, Zespół w Trasie, zderzymy się z prozą życia, która potrafi nadać cierpki smak każdej beztrosce, ale która jest też niezbędna, aby zrozumieć, że wolność czasami oznacza również to, że trzeba samemu sobie uprać skarpetki. Podejmiemy to wyzwanie i jak zwykle przejdziemy przez nie zwycięsko, mimo że po drodze będziemy zmuszeni rozstrzygnąć problem czy miotła nadaje się do sprzątania żwiru, czy jest jedynie banalnym artefaktem do odbywania lotów krajoznawczych. Potem znów ruszymy w drogę. Jak zwykle będziemy się spierali, śmiali, cieszyli własnym towarzystwem, ale też będziemy smutni i będziemy rozmawiali na tematy, o których często boi się rozmawiać większość. Potem będzie przerwa na krótką kłótnię. A potem z tego wszystkiego zgłodniejemy i tak ostateczne dojedziemy do miasta najsłynniejszych kochanków w historii, gdzie nasz zespół ulegnie rozłamowi. Spór, który nas poróżni jest sporem starym jak świat i trwał będzie, kiedy nasz świat skurczy się, obeschnie i zamieni w jałowy popiół. Ja będę w mniejszości twierdzącej, że chłopaki, reszta która za sprawą Michała Milki stanie się większością będzie trwała w błędnym przekonaniu, że jednak dziewczyny. Ostatecznie pogodzi nas muzyka. Będzie to tradycyjny polski utwór zaśpiewany a capella niezwykłej kobiecie posiadającej dar bilokacji za sprawą którego będzie obecna we włoskiej Weronie i na polskim Żoliborzu jednocześnie. To tylko część atrakcji, która zadzieje się dzisiaj, na antenie niezawodnej telewizji TTV o godzinie 22.05, zapraszam. Post udostępniony przez Przemyslaw Kossakowski (@przekossakowski)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Jutro trochę poimprezujemy... 😀 Post udostępniony przez Przemyslaw Kossakowski (@przekossakowski)

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Raport 25 V (goście: Gawkowski, Karczyński)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze