Dorota Szelągowska została sama. Zostawiły ją najbliższe osoby

2020-12-02 8:41 wp
Dorota Szelągowska
Autor: East News Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska to gwiazda, która jest uwielbiana przez widzów stacji TVN. Projektantka zaraża uśmiechem i pogodą ducha. Niestety, w jej życiu nie zawsze jest kolorowo. Właśnie nadeszła wielka zmiana w życiu Doroty Szelągowskiej. Gwiazda TVN została sama. Zostawiły ją najbliższe osoby, nie tylko mąż, ale też syn.

W życiu Doroty Szelągowskiej przyszedł czas na wielkie zmiany. Gwiazda TVN przeżywa nie tylko zbliżający się rozwód, ale też utratę syna. Szelągowska została tylko z malutką córką. Autorka programu "Totalne remonty Szelągowskiej" nie ma szczęścia w życiu prywatnym i miłości. Przypomnijmy, że ma na koncie trzy małżeństwa. O pierwszym mężu niewiele wiadomo, drugi to znany dyrygent i kompozytor Adam Sztaba. Formalny związek słynnej pary rozpadł się po dwóch latach. Dopiero w 2017 roku Szelągowska potwierdziła, że jest w kolejnym związku i spodziewa się córeczki. Była bardzo szczęśliwa. Niestety... niedługo czeka ją rozwód, a oprócz tego zostawił ją ukochany syn.

ZOBACZ: Dorota Szelągowska się rozwodzi. Wesele za 65 złotych nie przyniosło szczęścia

19-letni Antek podjął poważną decyzję. Opuścił rodzinny dom i wyjechał zostawiając mamę z malutką siostrą, jak podaje "Dobry Tydzień". Nastolatek zdał w tym roku maturę i postanowił wyjechać do Łodzi. Zaczął tam naukę w szkole filmowej. Tygodnik poinformował, jak ważną rolę spełniał w życiu Doroty Szelągowskiej:

Jako wiecznie zajęta, pracująca mama ostatnio często polegała na pomocy syna. Zajmował się siostrzyczką, gdy miała nagrania, wspierał rodzicielkę, kiedy na planie pękła jej przepuklina w kręgosłupie - pisze "Dobry Tydzień". Mimo rozłąki, Szelągowska jest szczęśliwa, że jej syn się usamodzielnił. Mama pęka z dumy, że 19-letni Antek rozwija skrzydła.

SPRAWDŹ: Dorota Szelągowska ma koronawirusa. Zaraziła się we własnym domu!

Cała Polska dziękuje prezydentowi za otwarte stoki. Kiedy Andrzej Duda otworzy bary z kebabem? Felieton wideo "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 166
Najnowsze