Egzotyczna piękność rozstała się z Kamilem Bednarkiem?! Pełne żalu słowa seksownej Victorii

2021-01-01 22:49 tryb
Kamil Bednarek
Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER

Zabawa sylwestrowa nie wszystkim będzie się dobrze kojarzyć w nowym roku. Do takich osób należy Kamil Bednarek, który rozstał się z narzeczoną w ostatni dzień 2020 roku - podaje serwis plotkarski Pudelek. O tym smutnym fakcie miała poinformować go była już ukochana Victoria Hall za pośrednictwem mediów społecznościowych.

- Wszystko wskazuje na to, że Kamil Bednarek rozstał się z seksowną narzeczoną. W sylwestrową noc Victoria Hall zmieniła status na "wolna" i zamieściła serię pełnych żalu wpisów. Ogłasza w nich m.in., że to ona "pisała bądź poprawiała angielskie teksty" do piosenek Bednarka - donosi pudelek.pl. - Prawda to prawda ja zawsze tylko ta druga! Ale wiesz, jak jest, ktoś zajmuje twoje miejsce i myśli, że będzie lepszy, szczerze?!! Dlaczego coś ma być inaczej, jak jest zepsute - napisała jednym z nich. 

W mediach społecznościowych wyraźnie poruszona Victoria Hall wdała się też w dyskusję z perkusistą z zespołu Bednarka. A właściwie z byłym perkusistą, gdyż Maciej Pilarz po 12 latach współpracy, opuścił formację. - Dziś chciałbym oficjalnie ogłosić zakończenie współpracy z Kamilem Bednarkiem. De facto zakończyła się ona samoistnie na początku roku 2020, kiedy zostaliśmy jako zespół zignorowani, jakbyśmy w ogóle przestali istnieć - przekonywał Pilarz.

Natalia Kukulska szaleje za pieniądze od ministra Glińskiego? Egzotyczne wakacje piosenkarki!

Kim jest Victoria Hall?

Kamil Bednarek i Victoria Hall byli parą przez 9 lat (z przerwami). Jego była już narzeczona jest modelką i ma dziecko z poprzedniego związku. Victoria Hall jest pochodzącą z Zambii egzotyczną pięknością, która do Polski przyjechała w wieku 16 lat. Będąc nastolatką marzyła o karierze w show biznesie, chciałaby też spróbować aktorstwa. W 2013 roku wzięła udział w konkursie piękności „Miss Egzotica”, i to jak na razie jej pierwszy krok na drodze ku sławie, nie licząc związku ze znanym muzykiem.

Dramat milionów Polaków. Co z oszczędnościami w bankach?
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze