Dramat Katarzyny Warnke. Po ciąży nie ma siły na zakupy w Miami

2019-12-03 5:50 TUMM
Katarzyna Warnke po ciąży nie ma siły na zakupy
Autor: instagram Katarzyna Warnke po ciąży nie ma siły na zakupy

Katarzyna Warnke (43 l.) nie przypuszczała, że macierzyństwo potrafi aż tak dać w kość. Aktorka, która we wrześniu po raz pierwszy została mamą, na nic nie ma czasu. I choć przebywa teraz w Miami, zamiast cieszyć się urokami amerykańskiej ziemi, jest notorycznie zmęczona. Po prostu opieka nad córką wykończa naszą gwiazdę.

Kasia i jej mąż Piotr Stramowski (32 l.) od dwóch tygodni bawią w Miami. Para zabrała ze sobą swoją niespełna trzymiesięczną córkę. Jak to z malutkimi dziećmi bywa, dziewczynka wymaga od rodziców dużo uwagi. Aktorka przyznała, że jest wykończona i, będąc w Miami, nie ma nawet czasu na zakupy. „Tak się zastanawiam, kiedy wrócę do formy? Bo bateryjki szybko mi padają, jak na razie. Na przykład nie nadaję się póki co na zakupy” – napisała na Instagramie. Gwiazda pod wpisem wdała się w rozmowę ze swoimi fankami. „Notoryczne zmęczenie, które nie pozwala wrócić do starego trybu życia jest uciążliwe i o tym tu sobie rozmawiamy z innymi mamami” – komentowała wpis jednej z fanek. Kobiety skarżyły się na swoje życie po porodzie. „No i wtedy pytam siebie po co nam to było” – komentowała Kasia.
Gwiazda zasugerowała również, że nie zamierza decydować się na kolejne dziecko. Wierzymy jednak, że aktorka szybko wróci do formy i zmieni zdanie.

Najnowsze