Dramat na jeziorze Kisajno. Czy zaginiony to Piotr Woźniak-Starak? Znamy prawdę

2019-08-19 9:24 PMar, md, DECK, KORZ
Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak
Autor: WBF Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak

Szokujące wieści z jeziora Kisajno (woj. warmińsko-mazurskie). Jak ustaliliśmy, w nocy z soboty na niedzielę , w wyniku niespodziewanego przechyłu dwie osoby wypadły z motorówki do wody. 27-letnia kobieta z Łodzi zdołała dopłynąć do brzegu, jednak nadal nieznane są losy 39-letniego mężczyzny z Warszawy. Nieoficjalnie mówi się, że zaginionym jest Piotr Woźniak-Starak, pasierb miliardera, prywatnie mąż gwiazdy telewizyjnej, Agnieszki Woźniak-Starak (41 l.).

Do tej pory wiadomo tylko, że ok. godziny 4 nad ranem miejscowa policja dostała zgłoszenie od wędkarzy, którzy powiadomili, że na jeziorze jest motorówka i zakłóca ciszę. Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce, okazało się, że na łodzi nikogo nie ma. Przy brzegu odnaleźli oni kobietę, która przyznała, że pływała tą motorówką po jeziorze ze znajomym mężczyzną. Zeznała, że niecałą godzinę wcześniej łódź nieoczekiwanie się przechyliła, przez co zarówno ona, jak i jej towarzysz, wypadli do wody. Badania wykazały, że zdrowiu kobiety nic nie zagraża, wskazały jednak na śladowe ilości alkoholu we krwi. Wstępne ustalenia potwierdzają, że istotnie nikogo więcej nie było na łodzi (odnaleziono tam rzeczy tylko dwóch osób). Wiadomo również, że motorówka przechyliła się ok. 100 metrów od brzegu, oraz, że łódź po dopłynięciu służb miała już wygaszone silniki.

Piotr Woźniak-Starak zaginął. Majątek rodziny Staraków [GALERIA]

Błyskawicznie rozpoczęto poszukiwania mężczyzny, którym, według nieoficjalnych doniesień, jest Piotr Woźniak-Starak. W całodniowej akcji udział brali nurkowie ze straży pożarnej ale nikogo nie znaleźli. Na miejscu pracowali również ratownicy na łodzi z sonarem i robotem wodnym. Niestety, do późnych niedzielnych godzin popołudniowych wciąż nie odnaleziono poszukiwanego. Wiadomo tylko, że w międzyczasie akcja zmieniła swój status z ratunkowej na poszukiwawczą.

Tajemnicze jezioro Kisajno, na którym zaginął Piotr Woźniak-Starak [MAPA]

WAŻNE! [AKTUALIZACJA]

W poniedziałkowy poranek prok. Krzysztof Stodolny, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie przyznał naszemu reporterowi, że Piotr Woźniak-Starak jest poszukiwany przez służby w związku z wypadkiem na jeziorze Kisajno.

Piotr Woźniak-Starak to 39-letni mąż znanej dziennikarki i prezenterki Agnieszki Woźniak-Starak (41 l.). Jest on jednym z najbardziej znanych w Polsce celebrytów i biznesmenów. To znana postać w świecie gwiazd i biznesu. Woźniak-Starak jest synem Anny Woźniak-Starak (68 l.), a jego ojczym to znany biznesmen Jerzy Starak (72 l.). Piotr Woźniak-Starak poślubił swoją żonę Agnieszkę (z domu Szulim, po pierwszym mężu Badziak) w 2016 roku w malowniczej Wenecji. Rodzice Piotra Woźniaka-Staraka to majętni ludzi, jego ojczym pracuje w branży farmaceutycznej i od lat należy do czołówki najbogatszych ludzi w Polsce w rankingu Forbes. Od kilku lat Piotr Woźniak-Starak jest związany ze światem filmu. Był m.in. producentem takich znanych filmów jak "Bogowie" i "Sztuka kochania".

Znany jest nie tylko z produkcji świetnych filmów, ale i z powodu małżeństwa ze znaną prezenterką TVN.

Gdy rozpadło się pierwsze małżeństwo Agnieszki Szulim z Adamem Badziakiem, dziennikarka chciała być sama, odpocząć od mężczyzn. Nie udało jej się to. Pewnej niedzieli wraz ze znajomymi pojawiła się na imprezie w domu Piotra i od razu wpadli sobie w oko, a potem przez cały rok bez przerwy przypadkiem na siebie wpadali. Odczytali to jako znaki, więc zaczęli spotykać się nieprzypadkowo. Ich zaręczyny odbyły się w blasku fleszy. W 2015 roku Piotr poprosił Agnieszkę o rękę na dorocznym wielkim balu TVN. Prezenterka nie zastanawiała się nawet przez chwilę. Powiedziała "tak" i wpadli sobie w ramiona. Na ślubnym kobiercu stanęli dokładnie rok później. We wrześniu wypada trzecia rocznica ich ślubu.

Przy Piotrze Woźniaku-Staraku życie Agnieszki stało się bajką. Opływa w luksusy, prowadzi szalone życie i otwarty dom, w którym zawsze trwa impreza. W ostatnich miesiącach Agnieszka Woźniak-Starak zaczęła mówić o zajściu w ciążę. Choć przez lata zarzekała się, że nie chce mieć dzieci, gdy trafiła na producenta, zaczęła zmieniać zdanie.

Najnowsze