DRAMAT uczestnika programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Do wypadku doszło na planie!

2021-03-04 13:10 Magdalena Guss-Gasińska
DRAMAT uczestnika programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Do wypadku doszło na planie!
Autor: Polsat DRAMAT uczestnika programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Do wypadku doszło na planie!

Piotr Gawron-Jedlikowski jest jednym z uczestników najnowszej edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Pierwszy odcinek nowej serii pojawi się na ekranach już jutro. Tymczasem udział młodego aktora w show stanął pod znakiem zapytania. Jedlikowski miał wypadek podczas prób do programu. Wyjdzie z tego cało?

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to program, który już od sześciu lat bawi i wzrusza telewidzów Polsatu. Już jutro startuje 14. edycja programu, w której udział biorą: Tamara Arciuch, Maja Hyży, Anna Maria Sieklucka, Magda Narożna, Lesław Żurek, Michał Meyer, Paweł Góral i Piotr Gawron-Jedlikowski. Ostatni z wymienionych uczestników ma jednak poważny kłopot. Na jednej z prób doznał poważnej kontuzji: 

- Piotrek doskonale zdaje sobie sprawę, że udział w polsatowskim show jest dla niego wielką szansą. Jednak jak to bywa zazwyczaj, gdy na czymś nam bardzo zależy, to zdarza się coś, co nam w tym przeszkadza. Podczas ćwiczenia wymagającej choreografii gwiazdor zerwał sobie ścięgno Achillesa. Jedlikowski mimo ogromnego dyskomfortu dokończył taniec - tłumaczy informator portalu Pomponik. 

ZOBACZ: Była dziewczyna Wojewódzkiego wstydziła się swojego ciała. Chowała się pod swetrami

Zdawało się, że przez wypadek Piotr będzie musiał zrezygnować z udziału w programie jeszcze przed jego rozpoczęciem. Na szczęcie to nie będzie konieczne. Choć aktor poruszał się o kulach, już wrócił do pełni sił i na scenę. 

-Uczestnik po kilku dniach rekonwalescencji wrócił do pracy. Wszystkie postacie do kolejnych odcinków przygotowuje z ortezą. Nie daje mu to żadnych forów. Przez jurorów jest oceniany tak samo jak pozostali - dodaje tajemnicze źródło. 

PAMIĘTASZ? Ewelina Lisowska parodiuje Górniak! Śpiew to jedno, ale spójrzcie na ten GŁĘBOKI dekolt!

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze