Dramat w rodzinie Michała Milowicza. Zmarła najbliższa mu osoba

2021-09-15 14:22
Michał Milowicz
Autor: WBF Michał Milowicz studiował na Akademii Wychowania Fizycznego.

Michał Milowicz przechodzi naprawdę trudne chwile. Podzielił się smutną informacją o śmierci swojego ukochanego taty. Ich wspólne zdjęcia, które wrzucił do sieci, chwytają za serce. Wiemy kiedy odbędzie się pogrzeb pana Jerzego.

Michał Milowicz nie ukrywa, że tata był dla niego autorytetem i bardzo ważną postacią w jego życiu. Ciężko będzie mu się pogodzić, że już go nie ma. W tym trudnym czasie może liczyć nie tylko na wsparcie rodziny i znajomych, ale także swoich fanów, którzy okazali mu dużo ciepła.

ZOBACZ KONIECZNIE: Milowicz ma koronawirusa. Nie może normalnie funkcjonować

Milowicz w żałobie

Na swoim profilu na Instagramie Michał zamieścił wzruszający post, w którym poinformował o odejściu taty.

"Wczoraj wieczorem, opuścił ten choć pełen niepewności ale jednak piękny świat, mój Tato-Jerzy Milowicz", napisał aktor i dodał:

"Wspaniały, Zacny, Szlachetny, pełen charyzmy, ciepła, empatii i mądrości. Dzięki Niemu kształtowała się moja osobowość za co zawsze będę Mu wdzięczny🙌🌟. Był duszą towarzystwa i kochał życie, do końca promienny, uśmiechnięty pełen optymizmu."

Jednocześnie zamieścił ich wspólne zdjęcie, które z pewnością na zawsze pozostanie wspaniałą pamiątką dla Michała. Na pewno właśnie takiego tatę chce zapamiętać. Fani starają się wspierać aktora.

Aktor dziękuje za wsparcie

Milowicz nie spodziewał się chyba, że tyle ciepłych słów znajdzie się w komentarzach. Zdecydował się podziękować wszystkim na Instagramie:

"Kochani❤️, dziękuję z całego serca za Wasze wsparcie, wyrazy współczucia, mnóstwo ciepła i otuchy w tym tak trudnym dla mnie czasie.Niestety nie jestem w stanie podziękować wszystkim z osobna, dlatego przyjmijcie proszę w ten sposób moją wdzięczność oraz podziękowania. Dołączam Nasze wspomnienie sprzed lat.🖤🥀 R.I.P.", czytamy.

Aktor poinformował też kiedy odbędzie się pogrzeb pana Jerzego i zaprosił wszystkich, którzy chcieliby mu towarzyszyć w ostatniej drodze jego ukochanego taty.

"Wszystkich, którzy chcieliby wraz ze mną pożegnać mojego Tatę pragnę poinformować żeMsza Święta odbędzie się w dniu 20.09.2021r. o godz.11.00 w Kościele Św. Karola Boromeusza przy ul. Powązkowskiej 14 w Warszawie😢🥀❤️"

Białystok. 45-latka śmiertelnie potrąciła rowerzystę, stanęła przed sądem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE