Dramatyczna sytuacja w "Dance Dance Dance". Jedna z par wyznała okrutną prawdę! "Później już kaszlałem krwią"

2021-04-07 18:07 Dominika Kowalewska
Dance Dance Dance 3
Autor: fot. Jan Bogacz / TVP Dance Dance Dance 3 - jury

Taneczne show Telewizji Polskiej powraca po dłuższej przerwie! W związku ze Świętami Wielkiej Nocy, program "Dance Dance Dance" nie pojawił się na antenie TVP. Pomimo przerwy, uczestnicy nie próżnowali i wyciskali z siebie siódme poty na salach treningowych. Niestety, produkcja stacji nie ma dobrych wieści! Takich informacji nikt się nie spodziewał.

Już w najbliższy piątek widzowie zobaczą trzeci odcinek nowej edycji „Dance Dance Dance”. Jak co tydzień uczestnicy zatańczą choreografie w duecie oraz jedna osoba z każdej pary wystąpi solo. I choć w odcinku miało zatańczyć sześć duetów, może się okazać, że taneczne popisy zaprezentuje tylko pięć par. 

Niepokojące wieści z planu "Dance Dance Dance 3" 

Produkcja programu poinformowała, że jedna z par ma za sobą zakażenie wirusem Covid-19. Olga Łasak i partnerujący jej Paweł Cieślak wciąż odczuwają konsekwencje choroby. Co więcej, są one na tyle mocne, że uczestnicy mają problem przygotowaniem się do programu!

- Zostaliśmy wysłani ma testy. Okazało się niestety, że są pozytywne - wspomina Olga Łasak. - Miałam bardzo wysoką gorączkę. Bardzo bolały mnie mięśnie i kości... - dodaje uczestniczka „Dance Dance Dance”. - U mnie Covid-19 zabrał się za płuca. Później już kaszlałem krwią - wspomina partnerujący Oldze Paweł Cieślak.

Problemy zdrowotne to główna przyczyna poważnego dylematu Olgi i Pawła. 

- W pewnym momencie człowiek inaczej zaczyna układać sobie priorytety. Do teraz czuję powikłania i czasem mam dni, kiedy jest super, a czasami mam dni, w których jest tak źle, że to już zaczyna działać na psychikę - wyznała poruszona Olga Łasak. 

Obecny na treningu Agustin Egurrola ze zrozumieniem przyjął wiadomość Olgi i Pawła. - Zdrowie jest najważniejsze - zakomunikował juror programu.

Czy Olga i Paweł zrezygnują z udziału w „Dance Dance Dance”? Odpowiedź już w najbliższy piątek o 20:35 w TVP2. 

Źródło: materiały prasowe TVP

Krzysztof Krawczyk nie żyje
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze