DRAMATYCZNA sytuacja w "Dance Dance Dance". Uczestnik PRZERWAŁ WYSTĘP i wyszedł ze studia

2020-03-28 22:02 wp
DRAMATYCZNA sytuacja w Dance Dance Dance
Autor: fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / mat. prasowe TVP

Przed nami kolejny odcinek "Dance Dance Dance". Tym razem emocje wezmą górę! Tak dramatycznej sytuacji w tanecznym show TVP jeszcze nie było! Krzysztof Jonkisz zszedł ze sceny w trakcie swojego solowego występu i wyszedł ze studia.

W tanecznym show TVP afer nie brakuje. Ostatnio emocje poniosły Cypryańskiego, który zareagował na dogryzki jury. Czwarty odcinek "Dance Dance Dance" to czas na solówki! Niestety, nie dla każdego był to dobry czas. 19-letniemu Krzyśkowi Jonkiszowi przyszło zmierzyć się z przebojem Willa Smitha "Gettin’ Jiggy With It". W trakcie występu, brat Rafała Jonkisza nagle przestał tańczyć. Po kilkunastu sekundach przerwano nagrania. Co się stało i co na to jury? - Tak fajnie zaczął. Szkoda… - powiedział poruszony Robert Kupisz. Ciekawe, co na to Anna Mucha, która nie raz surowo oceniała gwiazdy za ich taneczne niepowodzenia...

Kim jest Krzysztof Jonkisz? Nie uwierzycie, czym zajmował się jeszcze miesiąc temu. Mucha ZAUROCZONA

Nastolatek zszedł ze sceny i opuścił studio w towarzystwie starszego brata. - Zacząłem tańczyć i nagle wyłączyłem się. Nie wiem, co się dzieje, nie wiem gdzie jestem… Nie chcę już niczego. Najchętniej poszedłbym do domu i nic nie robił… - mówił zapłakany Krzysztof Jonkisz tuż po zejściu ze sceny. Czy to wydarzenie przekreśli dalszy udział braci Jonkisz w programie? Całą sytuację opisaliśmy TUTAJ. Uczestnicy i jurorzy byli wstrząśnięci.

Mucha ma dość! Aktorce puszczają nerwy i marzy o jednym [WIDEO]

Najnowsze