Dramat aktorki z "M jaki miłość". Jej ojciec i dziadek nie żyją. "Covid naprawdę zabija"

2020-10-17 12:11 MaAl
Natalia Samojlik
Autor: @natalia.samojlik/FACEBOOK Natalia Samojlik

Aktorka Natalia Samojlik (30 l.) w dramatycznym wpisie opisała utratę ojca i dziadka. Obaj mężczyźni chorowali na Covid-19. "Wczoraj odbył się pogrzeb mojego taty Piotr Samojlik i dziadka. Chorowali na Covid 19. Dziadek zmarł w czwartek, tata w niedzielę" – zaczęła swój wpis.

- Wczoraj odbył się pogrzeb mojego taty i dziadka. Chorowali na Covid 19. Dziadek zmarł w czwartek, tata w niedzielę. Nasze państwo jest do walki z tą straszną chorobą zupełnie nieprzygotowane. Tata chorował 3 tygodnie. W tym czasie miał dwie telewizyty i przepisany antybiotyk- napisała Natalia Samojlik, , którą mogliście oglądać w "M jak miłość" czy "Wojennych dziewczynach".

Jak pisze, o pozytywnym wyniku testu wykonanego we wtorek rano dowiedziała się w sobotę. W tym czasie - między wtorkiem a sobotą - odsyłano ją, podając coraz to inne numery telefonów. Radzono czekać na wynik testu.

Jabłkiem w koronawirusa. "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 134

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

- Nikt, pomimo moich błagań, nie przyjechał taty zbadać, nie chciano przysłać karetki. Informowano mnie jedynie, że w szpitalach nie ma miejsc. Tata słabł, coraz trudniej oddychał, skarżył się na ból całego ciała. Mogłam mu towarzyszyć stojąc pod balkonem, podając jedzenie i czekając na wynik testu. Tata zmarł w niedzielę. Nie miał chorób współistniejących. Covid naprawdę zabija. Państwo nie działa - ostrzegła.

Jak zaznaczyła, nie chce oceniać pracy lekarzy, którzy są zupełnie bezradni wobec braku jakichkolwiek sensownych procedur. - Ochrona zdrowia nie może działać dobrze, jeśli zupełnie nie działa państwo - podsumowała.

Ojciec Samojlik zostanie pochowany na cmentarzu prawosławnym w Kielcach. Warto dodać, że Natalia związana jest z Mateuszem Michnikowskim, wnukiem słynnego aktora Wiesława Michnikowskiego.

Najnowsze