Dzieci Anny Przybylskiej będą miały nowe rodzeństwo! [WIDEO]

2019-11-08 10:02
Bieniuk będzie miał dziecko z modelką
Autor: Akpa Bieniuk będzie miał dziecko z modelką

Wielkie, choć niespodziewane, szczęście w rodzinie Jarka Bieniuka (41 l.) oznacza pewne zmiany także dla jego dzieci. Trójka pociech z związku piłkarza z Anną Przybylską (+36 l.) doczeka się przecież brata lub siostrzyczki. Jak będą wyglądały ich relacje już za kilka miesięcy?

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk wydawali się dobraną parą. Modelka poznała jego dzieci i zaprzyjaźniła się z nimi jeszcze u schyłku życia Anny Przybylskiej. O samej aktorce też zresztą wypowiadała się w superlatywach. No i najważniejsze: gdy Jarek został oskarżony o gwałt przez modelkę z Trójmiasta, Martyna stanęła za nim murem.

Partner Przybylskiej znów zostanie ojcem! Padają słowa o szantażu

Niestety, to chyba już przeszłość. Okazało się bowiem, że 29-latka jest w ciąży z piłkarzem, który, jej zdaniem, nie poczuwa się do roli przyszłego ojca. Jarek z kolei zapewnia, że o sytuacji wie, tylko teraz muszą ją sobie na nowo ułożyć.

Bieniuk KOMENTUJE doniesienia o ciąży. Gliwińska się zdziwi

Matka dziecka Bieniuka komentuje ciążę. Słowa pełne goryczy

Ciąża Gliwińskiej oznacza spore zmiany dla trójki dzieci Jarka. Oliwia, Jan i Szymon będą mieli przyrodnią siostrę lub brata. Do tej pory dobrze dogadywali się z Martyną, ale trudno stwierdzić, jaka atmosfera panuje teraz, bo konflikt Jarka z byłą (?) dziewczyną jest bardzo widoczny…

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE