Dziecko za kierownicą! Anna Korcz pozwoliła prowadzić swojemu 10-letniemu synowi! Fani w szoku, piszą o głupocie

2021-05-17 10:11 ksz
Anna Korcz pozwoliła prowadzić auto swojemu 10-letniemu synowi
Autor: AKPA Anna Korcz pozwoliła prowadzić auto swojemu 10-letniemu synowi. Internauci oburzeni

Aktorka Anna Korcz naraziła się fanom. Gwiazda znana przede wszystkim z serialu TVN "Na Wspólnej" relacjonowała przejażdżkę z dziećmi. Pokazała na Instagramie nagrania oraz zdjęcia, przedstawiające jej syna za kierownicą! Nie byłoby w tym nic szokujące, gdyby nie fakt, że Jan ma 10 lat! Na tylnym siedzeniu był kilkumiesięczny wnuk Korcz! Internauci są oburzeni. Piszą o głupocie i braku odpowiedzialności ze strony aktorki. Sprawdź szczegóły.

Anna Korcz to aktorka telewizyjna i teatralna. Debiutowała w 1989 roku epizodyczną rolą w filmie Stanisława Różewicza "Nocny gość". Występowała gościnnie w wielu popularnych serialach, m. in. w "Ojcu Mateuszu", "Klanie", "Na dobre i na złe". Jednak prawdziwą rozpoznawalność zyskała dzięki roli Izabeli Brzozowskiej w serialu TVN "Na Wspólnej", gdzie gra od 2002 roku. Aktorka wzięła udział w pierwszej edycji "Tańca z gwiazdami" w 2005 roku. Pojawiła się w kilku reklamach, np. radiowej „Skrzypovity”. Jej pierwszym mężem był Robert Korcz, z którym ma dwie córki. Z drugiego małżeństwa z Pawłem Pigoniem ma syna Jana. To właśnie on stał się nieświadomie bohaterem kolejnej afery w polskim show-biznesie. Jego mama pozwoliła mu wsiąść za kierownicę i poprowadzić samochód, jadąc przez las. Na tylnym siedzeniu był kilkumiesięczny wnuk Korcz oraz ojciec dziecka. Aktorka relacjonowała podróż na Instagramie, co zanotował Pudelek:

- Zmienia mi się kierowca, nie wiem co się dzieje. Jan Pigoń za kierownicą nie zapiął pasów, no pięknie. Ale jesteśmy już w lesie, wybaczycie nam? - powiedziała rozbawiona Korcz na Instagramie.

Anna Korcz otwiera nowy biznes w czasie pandemii. Zrobi konkurencję Magdzie Gessler
Anna Korcz i jej 10-letni syn Jan Pigoń
Autor: Screen Instagram Anna Korcz/źródło: Pudelek Anna Korcz i jej 10-letni syn Jan Pigoń

Anna Korcz pozwoliła prowadzić swojemu 10-letniemu synowi! Fani w szoku, piszą o głupocie

Anna Korcz zamieściła na Instagramie osobny post dokumentujący podróż samochodem z młodocianym kierowcą. Fani aktorki są w szoku. Piszą o braku odpowiedzialności:

- Jak można tak nieodpowiedzialnie wozić dzieci.....

- Dzieciak za kierownicą? Uważa Pani to za zabawne? To skrajnie nieodpowiedzialne, żenujące w dodatku że "chwali się" Pani swoim brakiem wyobraźni na social mediach! I nieważne gdzie jeździ, czy to polna droga czy parking. To z Pani strony szczyt głupoty!

Jak oceniacie zachowanie aktorki? Zgodzilibyście się, aby Wasze dziecko prowadziło auto w tym wieku?

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze