DZIEŃ DOBRY TVN. Magda Mołek wygryzła Dorotę Wellman?

2012-08-16 19:58 atom

Marcin Prokop i Dorota Wellman od kilku lat prowadzą razem program DZIEŃ DOBRY TVN. Najwyraźniej, co za dużo to nie zdrowo, sprawdziło się również w ich przypadku. 26. sierpnia miejsce Wellman zajmie Magda Mołek.

Zmiany w telewizji śniadaniowej szykują się również w TVN. Marcin Prokop, który od wielu lat prowadził poranny program DZIEŃ DOBRY TVN z Dorotą Wellman, zamieni swoją telewizyjną partnerkę na Magdę Mołek.

Od jakiegoś czasu krążyły plotki, że Prokop i Wellman są już znudzeni swoim towarzystwem. Szefowie stacji postanowili więc, rozdzielić ten dobrze wszystkim znany duet. Nie wiadomo jednak, czy propozycja wyszła od samych prowadzących, czy od produkcji programu.

Jak donosi Fakt, 26. sierpnia DZIEŃ DOBRY TVN poprowadzi Marcin Prokop i Magda Mołek. Sama dziennikarka jest podekscytowana nowym wyzwaniem.

- Nie mogę się doczekać - potwierdza rozetuzjazmowana Mołek. Mieliśmy parę możliwości współpracy poza telewizją. Całkiem sympatyczna z nas para. Zobaczymy jak będzie tym razem na żywo w programie.

Czy zatem, Dorota Wellman będzie teraz prowadziła DZIEŃ DOBRY TVN z Andrzejem Sołtysikiem, któremu do tej pory partnerowała Magda Mołek?

Najnowsze