Dziś w sprzedaży SuperDodatek - 111 krzyżówek!

2020-03-26 5:27 TUMM, rp
krzyżówka
Autor: materiały prasowe krzyżówka

Od dziś możecie kupić nasz dodatek, który pomoże wam nie dać się nudzie. To specjalnie dobrane krzyżówki, których rozwiązywanie pomoże zapomnieć o tym strasznym świecie, który nas otacza. Pozwoli oderwać się od kłopotliwej rzeczywistości, a przy okazji usprawni pracę waszego mózgu.

Krzyżówki to rozrywka idealna na każdy dzień. Do tej zabawy nie potrzeba żadnych plansz, pionków, kostek, kart, wystarczy ołówek lub długopis. Krzyżówki można rozwiązywać, siedząc teraz w domu, można przysiąść na ławeczce na podwórku, na działce, samemu lub z przyjacielem albo z kimś z rodziny. Pomagają utrzymać świetną formę intelektualną, przy ich rozwiązywaniu ćwiczymy szare komórki, pamięć, bawimy się w skojarzenia. A do tego to zajęcie, które poprawia nastrój, daje radość i zarazem uspokaja.

Ponieważ mają tyle zalet, przygotowaliśmy dla Was 111 krzyżówek, tych najbardziej popularnych: panoramicznych. Takich klasycznych, ale też i takich z pytaniami albo z hasłami związanymi ze zdjęciami. Rozwiązujcie, ćwiczcie umysł, świetnie się przy tym bawiąc!

Super Express EXTRA 4,99 zł w tym 8 % VAT