Edyta Górniak może odetchnąć z ulgą. Jej syn porzucił marzenia o niebezpiecznym hobby

2021-04-12 12:08 Magdalena Guss-Gasińska
Edyta Górniak i jej syn Allan Krupa
Autor: AKPA Edyta Górniak i jej syn Allan Krupa

Edyta Górniak (49 l.) na samą myśl co może stać się z jej ukochanym synem umierała z niepokoju. Jakie niebezpiczne zachowania Allana (17 l.) doprowadzały diwę niemal do zawału serca?

Piosenkarka robi wszystko, aby jej syn miał wszystko czego potrzebuje i spełniał swoje marzenia. Nie zamierza ingerować w jego przyszłość, dając mu wybór. Nie oznacza to jednak, że pochwala wszystkie jego poczynania. Swego czasu, gdy obydwoje mieszkali w Ameryce, Allan zachwycony był boksem i widział siebie na ringu. Na szczęście porzucił te plany.

- Allan już przestał się upierać, że chce zostać bokserem. A bardzo tego chciał. Zainspirował go Marcin Najman, z którym się przyjaźnimy. Jak mieszkaliśmy w Los Angeles, Allan chodził na zajęcia boksu i bardzo dobrze mu to szło – opowiada Górniak w rozmowie z "Faktem".

– Bardzo się ucieszyłam, kiedy w końcu usłyszałam, że jednak nie chce walczyć na ringu. Ma fajne filmiki na pamiątkę – dodaje.

ZOBACZ: Niezapomniane stroje Edyty Górniak. Padniecie na ten widok! Seksowne kreacje odsłaniały sporo ciała [GALERIA]

Okazuje sie, że nastolatek zamierza pójść w ślady mamy i związać się z muzyką.

Na szczęście muzyka teraz pochłania go bez reszty. Pisze dużo piosenek i są bardzo dobre – wyznaje znana mama.

Może wkrótce okaże się, że syn stworzył prawdziwy hit dla swojej mamy. Z pewnością fani byliby zachwyceni z powrotu swojej ulubienicy na scenę. Edyta musi jednak zmierzyć się z pewnym problemem ukochanego Allana.

ZOBACZ: Edyta Górniak chciała pięknie wyglądać, a polała się krew! Potworna krzywda. Drastyczne ZDJĘCIA diwy

Syn diwy bardzo tęskni za życiem w Stanach. To właśnie tam był anonimowy i nikt nie kojarzył go z jego rodzicami. To bardzo ułatwiało mu życie.

- Allan tęskni za Stanami. Był tam bardzo szczęśliwy. Gdy tam mieszkaliśmy, nie byliśmy tam nikomu znani. Allan dorastał wśród różnych kultur i miał tam wolność, której tu nie ma. W Stanach pięknie się rozwijał i oboje tęsknimy za tym czasem – powiedziała piosenkarka.

Górniak zawsze stara się spełniać jego marzenia, więc może i tym razem ulegnie namowom syna i obydwoje wrócą za ocean. Chociaż przed Allanem trudny czas związany ze zdawaniem matury. Ale i w tym temacie gwiazda dała mu wolną rękę i jeśli chce, to może nie podchodzić do egzaminu dojrzałości

- Synku, to jest twoja sprawa, czy chcesz mieć tę maturę. Dla mnie to nie ma znaczenia - tłuamczyła.

Allan jednak chce spróbować swoich sił. - Myślę, że skoncentruje się na języku polskim, matematyce i prawdopodobnie historii i języku angielskim - dodała.

Miejmy nadzieję, że jednak syn piosenkarki znajdzie w Polsce prawdziwych przyjaciół i Edyta nie będzie zmuszona znowu opuszczać kraju.

Edyta Górniak w Krakowie. Nie uwierzysz jaki dała napiwek
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze