Edyta Górniak na ramówce TVP zaśpiewała NOWĄ PIOSENKĘ [WIDEO]

2018-02-22 22:01 Paula

Telewizja Polska zaprezentowała wiosenną ramówkę. Na konferencję przybył tłum gwiazd dobrze znanych, jak i nowych produkcji. Wiadomo, że w wiosennej ramówce TVP 1 pojawi się serial "Leśniczówka" z plejadą najlepszych aktorów. Piosenkę do serialu zaśpiewała Edyta Górniak. W czasie prezentacji ramówki diwa wystąpiła.

Wiosenna ramówka TVP ściągnęła tłum gwiazd. Nie zabrakło aktorów i aktorek znanych z hitowych produkcji stacji, jak też dziennikarzy. Na prezentacji ramówki Telewizji Polskiej pojawiła się również Edyta Górniak. Ale to nie wszystko, bo piosenkarka wystąpiła! Zaprezentowała piosenkę do serialu "Leśniczówka', który będzie emitowany na antenie TVP 1 w piątki, zamiast telenoweli "Klan". Edyta Górniak wykonała piosenkę pod tytułem "Dom dobrych drzew" do "Leśniczówki" po raz pierwszy. Zobaczcie, jak wypadła. Waszym zdaniem piosenka wpada w ucho? Posłuchajcie sami.

Wśród gwiazd przybyłych na konferencję znaleźli się też: Kaja Paschalska, Joanna Moro, Katarzyna Ankudowicz, Monika Zamachowska, Anna Popek, Joanna Kuberska, Marcin Kwaśny, Mikołaj Roznerski, Iwona Cichosz, Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska, Julia Wieniawa, Antoni Królikowski, Monika Mazur i Krystian Wieczorek. Zobaczcie w naszej galerii.

Najnowsze