Edyta Górniak wreszcie przyznała, co łączy ją z Brzozowskim! To zdjęcie wyjaśnia wszystko

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski
Autor: Instagram Edyta Górniak i Rafał Brzozowski

Przed Eurowizją 2021 Edyta Górniak i Rafał Brzozowski zbliżyli się do siebie. Piosenkarka pomagała prezenterowi "Koła Fortuny" przygotować się mentalnie do Konkursu. Zaprosiła go na weekend majowy do swojego domu w górach. Wspólnie pojawili się niedawno na Koncercie ku pamięci Krzysztofa Krawczyka w Opolu. Brzozowski w tym roku rozstał się z narzeczoną, a Górniak nadal nie znalazła drugiej połówki. Stąd też podejrzenia fanów, że artystów może łączyć szczególna więź. Edyta Górniak to potwierdziła! Zobaczcie sami!

Co łączy Edytę Górniak z Rafałem Brzozowskim? To pytania zadaje sobie wielu fanów artystów. Od Eurowizji 2021 jest o nich głośno. Rafał chwilę przed Konkursem rozstał się ze swoją piękną narzeczoną, z którą był osiem lat! Wokalista zamieścił oświadczenie i wyznał, że rozstaje się z modelką w przyjaźni. To samo uczyniła jego była dziewczyna na swoim profilu. Zaskoczeniem była reakcja Edyty Górniak w tej sprawie. Diwa zostawiła Brzozowskiemu komentarz i wsparła go na duchu. Jakiś czas później zaprosiła go na majówkę na Podhale, gdzie obecnie przebywa. Brzozowski mógł zrelaksować się u boku Edyty, która udzielała mu wskazówek przed występem na Eurowizji. Fani artystów mogli zobaczyć ich spotkanie w transmisji live. Brzozowski wręczył Górniak bukiet białych róż i miał dla niej sentymentalną niespodziankę:

- „BĘDĘ ŚNIŁA” - zarejestrowany w 95’ roku dla Albumu „DOTYK”, którego oryginalny Soundtrack nie jest już dostępny w żadnym archiwum, nagle znalazł się na komputerze Rafała.. Szok. I totalne szczęście! Ze wzruszeniem przyjmuję Twój piękny prezent Rafałku.. Tej niespodzianki nie zapomnę chyba nigdy. Myślę, że to równie wielkie zaskoczenie i wzruszenie dla wielu moich Fanów, którzy kroczą ze mną od początku mojej drogi artystycznej - skomentowała Górniak.

Eurowizja 2021. Edyta Górniak kontra Rafał Brzozowski

ZOBACZ: Manowska pokazała kolegę z planu Rolnik szuka żony. Fani rozłożeni na łopatki. Spójrzcie na różnicę wzrostu!

Edyta Górniak wreszcie przyznała, co łączy ją z Brzozowskim! Pokazała ich wspólne zdjęcie

Fani Edyty Górniak byli ciekawi, co łączy ich idolkę z Brzozowskim. Wreszcie Górniak postanowiła uciąć plotki i publikując wspólne zdjęcie z gwiazdorem TVP, zamieściła komentarz: Only friends, czyli TYLKO PRZYJACIELE. Tym samym potwierdziła, że łączy ich szczególna więź, ale nie taka, jaką wyobrażali sobie fani.

Górniak o relacji z Brzozowskim
Autor: Instagram Edyta Górniak Górniak o relacji z Brzozowskim
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze